Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych. Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań. W związku z tym nasze przedszkole wzięło udział w akcji „Szkoła pamięta” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, której celem było zorganizowanie w przedszkolach, szkołach, placówkach działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia. Udaliśmy się zatem pod Pomnik Powstańców Wielkopolskich przy Urzędzie Gminy w Przygodzicach, aby zapalić znicz oraz złożyć hołd zasłużonym osobom. Ważne, aby już najmłodszych uwrażliwić  na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link