2 kwietnia przedszkolacy z grupy Jeżyków oraz Wiewiórek wybrali się do ZSP CKU w Przygodzicach, gdzie czekało na nich wiele atrakcji. Dzieci miały okazję wziąć udział w zajęciach samoobrony, ćwiczeniach sportowych oraz zajęciach plastycznych. Ciekawym akcentem wizyty były zajęcia z robotami Finch, co bardzo spodobało się przedszkolakom. Dzieci miały również okazję uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym pt. „Czerwony Kapturek” prezentowanym przez uczniów szkoły w  dwóch językach. Po zakończeniu teatrzyku dzieci odpowiadały na pytania, które dotyczyły historii Czerwonego Kapturka. Przedszkolacy mieli okazję wykazać się znajomością słownictwa w j. angielskim i zostały nagrodzone kolorowankami. Serdecznie dziękujemy Pani Justynie Ligockiej za zaproszenie, wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz dyrektorowi szkoły za umożliwienie naszym przedszkolakom uczestnictwa w tak ciekawej inicjatywie.