8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.

Praca bibliotekarza to  misja, której celem jest docieranie do jak największej liczby miłośników książek, a także zachęcanie do czytania i sięgania po piękną literaturę. Nasi przedszkolacy systematycznie odwiedzają bibliotekę i chętnie uczestniczą w zajęciach organizowanych przez nasze miłe Panie Bibliotekarki. Dlatego w tym szczególnym dniu złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy drobny upominek, dziękując za wytrwałość, kreatywność oraz niegasnący entuzjazm w propagowaniu czytelnictwa.
Przy okazji wizyty w bibliotece, został wręczony słodki upominek dla uczestników konkursu plastycznego „Na najpiękniejszą pisankę” zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach i Bibliotekę Publiczną Gminy Przygodzice im. Gustawa Bojanowskiego. Dziękujemy!

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link