Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla pracowników oświaty. Nasi przedszkolacy podziękowali wszystkim Pracownikom naszego przedszkola  za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie.  Prezentowali wiersze, piosenki, tańce, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność.

Pani dyrektor  skierowała do Grona Pedagogicznego oraz Niepedagogicznego, wiele ciepłych słów podziękowania oraz życzeń dalszej, owocnej pracy. Dziękujemy Radzie Rodziców Przedszkola za życzenia i tort oraz rodzicom za okazaną życzliwość, wsparcie i sympatię przekazywaną w życzeniach.

„Dobre słowa są plastrem miodu,
słodyczą dla gardła, lekiem dla ciała.”
Księga Przysłów (Prz 16,24)

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link