Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest poczucie przynależności do grupy społecznej, najbliższej rodziny, kraju, w którym żyjemy. Miesiąc maj dostarcza nam możliwości do kształtowania postaw szacunku do historii naszego kraju, symboli narodowych, rozbudzania tożsamości narodowej. W czwartek  28 kwietnia dzieci z wszystkich grup wiekowych uczciły te wyjątkowe dla każdego Polaka święta, przygotowując krótką prezentację artystyczną.

Na zakończenie występów artystycznych wszyscy przedszkolacy wraz z Paniami odśpiewali Hymn Polski.

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z występów.

HYMN POLSKI W WYKONANIU PRZEDSZKOLAKÓW

WYSTĘP GRUPY KRASNOLUDKI

WYSTĘP GRUPY JEŻYKI

WYSTĘP GRUPY WIEWIÓRKI

WYSTĘP GRUPY SOWY

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link