15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy.  Tego dnia organizuje się wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. W naszym przedszkolu najmłodsi  od samego rana cieszyli się tym dniem! Odbyła się pogadanka na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds (opowiada ona o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dziewczynka uwierzyła w siebie). Przedszkolacy uczestniczyli w wielu zabawach i grach dydaktycznych, których motywem przewodnim była oczywiście kropka. Wykonywali kropkowane prace plastyczne oraz bawili się przy muzyce.
To był wspaniały i niezapomniany dzień!

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze