W poniedziałek- 13 czerwca, w ramach Dni Otwartych zawitały do naszego przedszkola dzieci, które we wrześniu będą nowymi przedszkolakami.

Dzieci w towarzystwie rodziców poznały swoją salę, kolegów i koleżanki z grupy przedszkolnej oraz panie. Rodzice mieli okazję do rozmowy z Panią Dyrektor i nauczycielami. Dzieci natomiast miały okazję poznać zabawki, kąciki przedszkolne oraz spędzić czas z rówieśnikami podczas zabawy. Przyszli przedszkolacy uczestniczyli w zabawach paluszkowych, w zabawach integracyjnych przy muzyce z wykorzystaniem gumy sensorycznej „Sigumą”, a także wesoło bawili się z pacynką Misiem. Na koniec spotkania dzieci pokolorowały obrazek przedstawiający ulubioną zabawkę. Dni otwarte mają za zadane pomóc w późniejszej adaptacji przyszłych przedszkolaków. Mamy nadzieję, że to miłe spotkanie pozostanie na długo w pamięci dzieci i z uśmiechem wrócą do nas we wrześniu.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link