5 listopada obchodzimy Dzień Postaci z Bajek. Głównym celem tego dnia jest nie tylko przypomnienie postaci z kultowych bajek, ale popularyzowanie literatury, gdzie dobro wygrywa, a zło zostaje ukarane. W naszym przedszkolu ten dzień obchodziliśmy 4 listopada.  Wielką atrakcją były przepiękne stroje naszych przedszkolaków, które mogły zaprezentować podczas pokazu mody.  Po prezentacji bajkowych postaci odbyły się zabawy, które miały na celu wykazanie się znajomością treści bajek. Dzieci rozwiązywały zagadki, układały bajkowe puzzle, rozpoznawały bajki po przeczytaniu fragmentu książki, po zobaczeniu ilustracji, kolorowały bajkowe postacie.  W wesołej atmosferze  spędziliśmy ten bajkowy dzień.

Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie strojów.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link