„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”

20 września – to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce, bowiem Sejm przyjął uchwałę ustanawiającą ten dzień Ogólnopolskim Dniem PrzedszkolakaŚwięto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Ten dzień, dzięki słonecznej pogodzie, spędziliśmy na zabawach w ogrodzie przedszkolnym. Były zabawy z muzyką, z chustą animacyjną, konkursy, malowanie twarzy. Po obiedzie na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka- spektakl teatralny „Jesień na polanie”, który umilił dzieciom czas, ale także zapoznał z tematyką zbliżającej się jesieni. Spotkanie z teatrem oraz kolorowy prezent- wiatraczek zostały zakupione z funduszy Rady Rodziców. Przedszkolacy odchodzili do domu z uśmiechem na twarzy oraz słodkim upominkiem.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze