Śniadanie to pierwszy i najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dostarcza dzieciom potrzebnej energii do poznawania świata i zabawy.

7 listopada w naszym przedszkolu odbył się „Dzień Zdrowego Śniadania”. Na talerzach pojawiały się znane dzieciom pokrojone, świeże warzywa i pieczywo. Tym razem nasi przedszkolacy samodzielnie komponowali kolorowe, uśmiechnięte kanapeczki, bogate w zdrowe warzywa. Było smacznie, wesoło i sympatycznie. Dzieci zaangażowały się w przygotowanie swoich kanapeczek i z uśmiechem zajadały. Były również konkursy, które wzbogaciły wiedzę dzieci na temat zdrowych produktów oraz wprowadziły dzieci w wesoły nastrój.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link