22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi.

W przedszkolu codziennie staramy się przestrzegać zasad ekologii, ale w tym tygodniu szczególnie zwróciliśmy uwagę na potrzeby naszej planety Ziemi oraz sytuacje, które jej zagrażają.  Podczas zajęć  dzieci dowiedziały się, jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę, poznały pojęcia tj. recykling, segregacja odpadów.

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

W tym tygodniu swoje urodzinki obchodzili Lenka z grupy Wiewiórki oraz Iga z grupy Sowy. Wszystkiego najlepszego!

GRUPA KRASNOLUDKI

GRUPA JEŻYKI

GRUPA WIEWIÓRKI

GRUPA SOWY

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link