29 grudnia- w niedzielę, w pięknie udekorowanej świątyni, wśród blasku świec i choinek, mali aktorzy pragnęli wiernie odtworzyć wydarzenia sprzed 2000 lat. Ta szczególna noc, noc narodzin Zbawiciela Jezusa Chrystusa została nam przybliżona przez małych aniołków, skromnych pastuszków, Maryję i Józefa oraz Mędrców ze Wschodu. Przedstawienie zgromadziło w kościele przede wszystkim rodziców, babcie, dziadków oraz lokalną społeczność, gorąco oklaskujących młodych wykonawców. Wagę artystycznego wydarzenia podkreślił, w słowach uznania i podziękowania ks.Marcin Taisner, nagradzając młodych wykonawców  upominkiem.  Spotkanie zakończyliśmy wspólnym śpiewem kolędy „Józefie stajenki nie szukaj”.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze