Jesienna pogoda bywa kapryśna, ale w naszym przedszkolu nawet w takie dni jest wesoło.  Kiedy pada deszcz, dzieci doskonalą sprawność swoich rączek malując, wydzierając, wycinając. Nie zapominamy też o reszcie ciała, do czego wykorzystujemy salkę fitness i zgromadzone tam przybory gimnastyczne. Kiedy jest możliwość chętnie wybieramy się na spacery, aby podziwiać piękno zmieniającej się jesienią przyrody. Bardzo miłym i ciekawym doświadczeniem był spacer do ogrodu pani Aldony Sobkowiak, na który wybrali się starszacy. Tam pani Aldona opowiedziała przedszkolakom o darach jesieni- prezentując ogródek warzywny i drzewa owocowe. Bardzo dziękujemy za możliwość wizyty.

 

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze