We wtorek – 20 grudnia w każdej z grup można było usłyszeć piękny śpiew kolęd oraz dźwięk instrumentów. W tym dniu nasze przedszkole odwiedziła Pani Justyna Ligocka wraz z uczennicami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach. Dziewczyny zachęciły dzieci do wspólnego kolędowania przy dźwiękach gitary. Kolejnymi gośćmi był Pan Michał Białowąs- tata Antosia oraz Pani Wiesława Dąbrowska- nauczyciel Zespołu Szkół w Przygodzicach. Przedszkolacy mieli okazję zaprezentować swój talent wokalny oraz znajomość kolęd, a akompaniament skrzypiec oraz akordeonu wprowadził nas w magiczny nastrój. Dla przedszkolaków była to także lekcja muzyki, dzięki której zapoznały się z wyglądem i dźwiękami tych instrumentów, a także techniką gry. Bardzo dziękujemy naszym gościom za wizytę!