Wiosna kojarzy się wszystkim z budzącą się do życia przyrodą.

Kwiaty, soczysta zieleń traw, słoneczna pogoda, lekki ciepły wiatr to dla większości z nas skojarzenia związane z łąką. Łąka jest bardzo interesującym środowiskiem przyrodniczym. Jest gęsto pokryta zielonymi roślinami, jej mieszkańcami są liczne zwierzęta, głównie owady oraz pająki. Na łące rosną również kwiaty. I właśnie o łące rozmawialiśmy w tym tygodniu. Poznaliśmy różne owady, zwierzęta, kwiaty i ptaki, które można spotkać  na łące. Łąka była inspiracją do wielu aktywności, szczególnie plastycznych, a spacer na łąkę był wspaniałym podsumowaniem tej tematyki.

W tym tygodniu swoje święto obchodzili Nadia z grupy Jeżyki, Nataniel z grupy Sowy oraz Ola P. i Ola L. z grupy Wiewiórki.  Wszystkiego najlepszego!

GRUPA KRASNOLUDKI

GRUPA JEŻYKI

GRUPA WIEWIÓRKI

GRUPA SOWY

 

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link