W środę 13 kwietnia br. został podsumowany konkurs:  „Na najładniejszą pisankę”, zorganizowany  przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę Publiczną Gminy Przygodzice im. G. Bojanowskiego. Na konkurs wpłynęły 132 prace, wykonane  z zastosowaniem różnych technik i materiałów, zróżnicowane  również pod względem trudności wykonania. Jury biorąc pod uwagę samodzielność wykonania pracy oraz pracochłonność nagrodziła i wyróżniła prace naszych przedszkolaków ( I kategoria wiekowa- dzieci 3-6 lat).

I miejsce       –  Alan Jajko ( 4 lata )

III miejsce      – Zofia Śliwka (6 lat)

Wyróżnienie:  Aleksandra Stróżyk (6- lat)

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, a słodki upominek  wszyscy biorący udział w konkursie. Laureatom gratulujemy, a wszystkim dzieciom uczestniczącym w konkursie dziękujemy za zaangażowanie w wykonanie wielkanocnych pisanek.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link