Wrzesień jest miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. Jak co roku, nasi przedszkolacy, zaopatrzeni w rękawiczki i worki, zaangażowali się z zapałem w tę akcję. Dzieci młodsze pomagały w sprzątaniu wokół przedszkola, dzieci starsze wyruszyły poza teren przedszkola- do parku, gdzie nazbierały kilka worków śmieci. Dzięki temu wokół przedszkola i w parku zrobiło się czysto i przyjemnie. Głównym celem akcji jest ukazanie dzieciom skutków zaśmiecania „świata”; wyjaśnienie konieczności ochrony środowiska, recyklingu. Mamy nadzieję, że w ten sposób zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi, ekologicznymi nawykami. Za trud włożony w tę akcję, nasi przedszkolacy zostali nagrodzeni słodką niespodzianką od taty Hani- Pana Kończewskiego. Dziękujemy!

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze