Dzień 28 października był wyjątkowy dla naszych nowych przedszkolaków.  Finał przygotowań do „Pasowania na przedszkolaka” osiągnął punkt kulminacyjny. Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dekoracje, dyplomy, upominki, a przede wszystkim mali aktorzy, każdy czekał, kiedy rozpocznie się to wielkie i ważne dla każdego dziecka wydarzenie.
Uroczystość rozpoczął występ dzieci, które od września rozpoczęły edukację przedszkolną. Po wspaniałych tańcach i śpiewie, nasi „nowi” przedszkolacy złożyli uroczystą przysięgę, obiecując – zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem.
Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia przedszkolaków w poczet naszego przedszkola było dotknięcie ogromną kredką ramienia dziecka przez panią dyrektor.  Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu z uroczystości:

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA- PAŹDZIERNIK 2021