27 grudnia w sali GOK  w Przygodzicach odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek. Po wspaniałym koncercie podsumowano akcję zbiórki pieniędzy dla Kubusia Golca oraz konkurs plastyczny  „Motomikołaje”, w którym uczestniczyli nasi przedszkolacy. Miło nam ogłosić, że główną nagrodę otrzymała  Marysia Kołodziej. Serdecznie gratulujemy Marysi oraz wszystkim przedszkolakom, którzy wykonali piękne prace. Dzień koncertu zbiegł się również z 35-leciem powstania GOK, dlatego też, na ręce obecnego dyrektora GOK- Pana Roberta Kaczmarka, złożyliśmy podziękowanie za dotychczasową współpracę i tym samym  życzyliśmy dalszych sukcesów. Był to dzień pełen wzruszeń, ale również radości z powodu zebranej kwoty na leczenie Kubusia.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze