W poniedziałek 13 czerwca odbyło się podsumowanie Gminnego Przeglądu Plastyczno‑Przyrodniczego „Ptaki Doliny Baryczy”, którego organizatorem było Publiczne Przedszkole „Stokrotka” w Dębnicy. Celem przeglądu było rozbudzanie zainteresowań ornitologicznych oraz przekazywanie swoich wrażeń za pomocą środków plastycznych. Zadaniem uczestników było stworzenie pracy przestrzennej z wykorzystaniem materiałów odpadowych przedstawiającej wybranego ptaka zamieszkującego Dolinę Baryczy. Nasze przedszkole reprezentował Filip Kurowski z grupy Wiewiórki. Filipowi  gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a Rodzicom Filipa dziękujemy za wsparcie i udział w podsumowaniu.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link