We wtorek 21 czerwca dwie grupy – Wiewiórki i Sowy z naszego przedszkola udały się do Biblioteki Publicznej, by powitać jedną z ulubionych pór roku- ,, LATO’’.

Piękne wiersze czytane przez p. bibliotekarkę Alinę Strzelińską, kolorowe ilustracje przedstawiające tę porę roku, które mogliśmy obejrzeć w książeczkach zgromadzonych w kąciku dla dzieci oraz ozdobiona koszem kolorowych kwiatów nowa pora roku utwierdziła dzieci przekonaniu, że lato z bogactwem kolorów, słońcem zwiastuje nadejście wakacji- czasu relaksu, podróży i beztroskich zabaw. Dziękujemy pani dyrektor biblioteki- Magdalenie Misiek oraz pani bibliotekarce Alinie Strzelińskiej za zaproszenie oraz możliwość udziału we wspaniałych aktywizujących zajęciach bibliotecznych, systematycznie organizowanych w ciągu roku. Życzymy wspaniałego, letniego wypoczynku.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link