„Kończymy już przedszkole, do szkoły czas. Zeszyty i tornistry wołają nas…..”

Takie słowa piosenki wypływały z ust naszych przedszkolaków podczas Uroczystości Zakończenia Roku, która odbyła się 22 czerwca. Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. Uroczysta akademia z okazji tego wydarzenia rozpoczęła się przepięknym tańcem- walc wiedeński.  Przedszkolacy w słowach wielu wierszy oraz piosenek podziękowali Pani Dyrektor, wszystkim pracownikom przedszkola oraz rodzicom za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie oraz opowiedzieli o miłych wspomnieniach związanych z przedszkolem.  Pani dyrektor w słowach swego przemówienia również przekazała wyrazy swej wdzięczności rodzicom,  którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszej placówki oraz pracownikom przedszkola i Radzie Rodziców za całoroczną współpracę. Szczególne podziękowania skierowane były do Pani Pauliny Kołodziej, która przez wiele lat aktywnie działała w Radzie Rodziców, a w tym roku żegna się z naszym przedszkolem. Dziękujemy za czas i poświęcenie na rzecz naszego przedszkola.
  Uroczystość zakończyła się rozdaniem pamiątkowych albumów oraz dyplomów, które stanowić będą dla naszych absolwentów cenną pamiątkę z tego wspaniałego okresu w ich życiu. Dziękujemy rodzicom  za podarunek dla przedszkola –głośnik,  który będzie służył przedszkolakom na wiele lat. Jeszcze raz życzymy wszystkim absolwentom pomyślności i samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, nagrania uroczystości, jak również filmu pamiątkowego dla Sów (w ustawieniach prosimy o wybranie najwyższej jakości filmu)

Film ze wspomnienia

Pożegnanie Przedszkola 2022

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link