Baśń „Brzydkie Kaczątko” zna każde dziecko, jednak w takim wykonaniu jeszcze jej nie było. 27 marca przedszkolacy mieli okazję obejrzeć inscenizację tego znanego utworu  w wykonaniu rodziców. Wspaniała gra aktorska, śpiew i taniec stworzyły niezwykłą atmosferę i spowodowały zachwyt na twarzach naszych przedszkolaków. Rodzice wykazali się niezwykłą pomysłowością w wykonaniu strojów, w naśladowaniu gestów i odgłosów danej postaci. Na tak wspaniały efekt miała również wpływ oprawa muzyczna  z grą skrzypiec oraz akordeonu. Ogromne brawa oraz podziękowania zachęciły wszystkich do zakończenia spotkania wspólną zabawą do znanego utworu „Kaczuszki”. DZIĘKUJEMY wszystkim RODZICOM- AKTOROM za zaangażowanie i poświęcony czas na przygotowania, a uśmiechy i zachwyt na twarzach dzieci są najlepszym dowodem na to, że było warto.