PUBLICZNE  PRZEDSZKOLE IM. JASIA I MAŁGOSI W PRZYGODZICACH

OGŁASZA  ZAPISY DZIECI do PRZEDSZKOLA                                   logo-400x400na rok 2018/2019

Bez tytułu1

1. Zapisy trwać  będą od 26 lutego do 16 marca  2018.
  2. Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola można odbierać  w przedszkolu od poniedziałku do piątku  w godz. od 6.00 do 16.30.
  3. Na DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI  zapraszamy  w piątek  16 marca od 14.00 do 16.00  ( dla dzieci  prosimy zabrać  obuwie  zmienne).
  4. Przyjmujemy dzieci od 3 do 6 lat.
  5. Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym umieszczony jest  na stronie internetowej przedszkola oraz na stronie Gminy Przygodzice.
  6. Jeśli liczba wniosków o przyjęcie do przedszkola dziecka zamieszkałego w obwodzie gminy będzie większa niż liczba wolnych miejsc, którymi dysponuje przedszkole, o przyjęciu decydować będą kryteria określone w art. 131 ust. 2 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 59) oraz kryteria określone w Uchwale Nr XXIII/206/2017 Rady Gminy Przygodzice z dnia 23 lutego 2017 r.

Uchwała Nr XXIII/206/2017

Zarządzenie Nr 9/Ośw/2018 Wójta Gminy Przygodzice

Bez tytułu

NASZE PRZEDSZKOLE:

• zapewnia wszechstronny i radosny rozwój wszystkim wychowankom,
  • bardzo dobre warunki umożliwiające osiągnięcie „gotowości szkolnej ”,
  • wyrównywanie szans edukacyjnych,
  • poczucie akceptacji i bezpieczeństwa,
  • kompetentną i życzliwą kadrę pedagogiczną,
  • uczestniczenie w ciekawych zabawach i zajęciach,
  • rozwijanie twórczej postawy dziecka,
  • zajęcia dodatkowe: zajęcia logopedyczne, zajęcia języka angielskiego, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, zajęcia plastyczne, zajęcia taneczne
  • organizację różnych uroczystości i wycieczek,
  • bardzo dobre wyżywienie.

W NASZYM PRZEDSZKOLU KAŻDE DZIECKO JEST WAŻNE I JEDNAKOWO KOCHANE. ZAPRASZAMY!