W Dniu Dziecka, oprócz wspaniałych prezentów i zabaw, na dzieci czekała jeszcze jedna, wyjątkowa niespodzianka. 17 rodziców naszych przedszkolaków oraz Pan Sołtys-Robert Wnuk podjęli współpracę przy inicjatywie dedykowanej przedszkolakom z okazji Dnia Dziecka – przedstawieniu pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek” . Rodzice- w roli aktorów zaprezentowali swój wspaniały talent aktorski, dzięki któremu powstał piękny spektakl.Warto zaznaczyć, że podczas poprzedzających występ spotkań rodzice i sołtys mieli szansę  lepiej się  poznać. Rodzice pomagali w przygotowaniach i angażowali się w wykonanie strojów. Atmosfera prób dawała wiele radości. Dzieci uważnie słuchały, oglądały przedstawienie i z wielkim zaciekawieniem śledziły losy bohaterów. Przedstawienie zrobiło ogromne wrażenie, o czym świadczyły gromkie brawa oraz owacje na stojąco. W tym wydarzeniu uczestniczyły z nami dzieci ze Szkoły Podstawowej wraz z nauczycielami oraz Panią Dyrektor- Anną Zydorowicz.  Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy brali udział w przedstawieniu, za zaangażowanie, poświęcony czas, piękne bajkowe stroje oraz niezapomniane wrażenia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz nagrania z przedstawienia.

ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze