Szanowni Rodzice i Dzieci!

1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny 2020/2021. Z radością czekamy na spotkanie z Wami. Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach jest gotowe na przyjęcie wszystkich dzieci.

Poniżej zamieszczamy kilka ważnych informacji dotyczących warunków organizacyjnych rozpoczęcia roku szkolnego oraz nowych zasad panujących w naszym przedszkolu w związku z trwającą pandemią.

–  Wejście do oddziału przedszkolnego Sowy dla dzieci 6-letnich przez wejście główne do Szkoły Podstawowej (przez pierwsze dni, drzwi będą otwierane przez Pana Konserwatora. W ciągu dwóch tygodni zostaną wyrobione karty do wejścia. Szczegółowe informacje zostaną omówione na pierwszym spotkaniu z rodzicami).

– Wejście główne do Przedszkola (nr 1) będzie przeznaczone dla rodziców i dzieci z grupy Krasnoludków i Jeżyków.

– Wejście ewakuacyjne środkowe (nr 2) będzie przeznaczone dla rodziców i dzieci z grupy Wiewiórki. (Do godziny 7:00, grupa Wiewiórki zbiera się w Sali Krasnoludków, więc prosimy dzwonić domofonem na te grupę).

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy na zebrania organizacyjne, które odbędą się według następującego harmonogramu:

• Grupa Krasnoludki (dzieci nowoprzyjęte) – 1 września 2020r.  godz. 17:00 (stołówka przedszkolna)
  • Grupa Jeżyki       – 1 września 2020r. o godzinie 17:00   (sala edukacyjna Jeżyki)
  • Grupa Wiewiórki – 1 września 2020r. o godzinie 17:00  (sala edukacyjna Wiewiórki)
  • Grupa Sowy        – 1 września 2020r. o godzinie 16:30  ( hol w Szkole Podstawowej)

BARDZO  PROSIMY O ROZWAGĘ I PRZESTRZEGANIE WŁAŚCIWEGO REŻIMU SANITARNEGO PODCZAS SPOTKAŃ – maseczki  zakrywające nos, usta oraz dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku przedszkola oraz zachowanie wymaganego dystansu.

Sytuacja epidemiczna sprawia, że wszyscy jesteśmy zobowiązani do przestrzegania zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia koronawirusem.

Na zebraniach zostaną omówione sprawy bieżące oraz procedury bezpieczeństwa obowiązujące w przedszkolu w związku z Covid-19. Prosimy zabrać swój długopis.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą, aby zapoznać się i  stosować  do zasad i zaleceń, które zamieszczono w procedurze bezpieczeństwa.

Procedury oraz niezbędne oświadczenia dostępne są w załączonych plikach.

Załącznik:

OŚWIADCZENIE

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA

Najważniejsze informacje organizacyjne  dotyczące funkcjonowania przedszkola zostaną przekazane także w formie prezentacji ZEBRANIE Z RODZICAMI.

Z serdecznymi pozdrowieniami

dyr. przedszkola Regina Łuba