18 grudnia odbyło się spotkanie wigilijne w naszym przedszkolu. W tym dniu zaszczycili nas swoją obecnością wyjątkowi goście: radny p. Kazimierz Niziołek, sołtys Przygodzic p. Robert Wnuk oraz byli pracownicy przedszkola. We wigilii uczestniczyła również Rada Rodziców oraz wszyscy pracownicy przedszkola. Na początku spotkania przedszkolacy przenieśli nas swoim przedstawieniem do Betlejem i wprowadzili w magiczną, świąteczną atmosferę. Po wspaniałym występie  podzieliliśmy się opłatkiem i usiedliśmy do stołu. Był również czas na życzenia oraz złożenie podziękowania p. sołtysowi za dotychczasową współpracę. Po poczęstunku zawitał do nas jeszcze jeden gość- Gwiazdor, który obdarował każde dziecko prezentem, ale również pamiętał o salach przedszkolnych.   Spotkanie to odbyło się pod hasłem „Razem na Święta” – ministerialnej akcji, której celem  jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i integracja lokalnej społeczności. Dziękujemy gościom za przybycie.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze