W piątek- 20 kwietnia gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Hannę Niewiadomską, autorkę utworów dla dzieci. Swoim miłym usposobieniem zjednała sobie bardzo szybko wszystkie dzieci. Pani Hanna zaprezentowała małym słuchaczom wiersze ze swojej  najnowszej książki „Bajczytanki Pani Hanki”. Zachęciła je również do wspólnego rymowania. Spotkanie to miało na celu zapoznanie z poezją Pani Hanny oraz zachęcenie przedszkolaków do słuchania, a w przyszłości również do czytania książek. Na zakończenie Pani Hanna podarowała książkę ze specjalną dedykacją, która uzupełniła naszą przedszkolną bibliotekę, a każdy przedszkolak otrzymał zakładkę do książki z jednym z wierszy pisarki.  Koszty związane z wizytą Pani Hanny zostały pokryte z funduszy Rady Rodziców przedszkola.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze