Od 2002 roku, 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w Bibliotece Publicznej im. Gustawa Bojanowskiego w Przygodzicach zorganizowano spotkanie dla najmłodszych czytelników- dzieci z Publicznego Przedszkola im. Jasia i Małgosi w Przygodzicach. Specjalnie przygotowane na tę okazję dekoracje, jak wystawa pluszowych misiów, książek o misiach, gawra niedźwiedzia, podkreśliły charakter tego święta. Dzieci obejrzały prezentację o niedźwiadkach, oglądały i rozmawiały o znanych misiach- bohaterach z książek i z ekranu. Dużą atrakcją dla dzieci była degustacja chlebka w kształcie misia posmarowanego ulubionym przysmakiem Kubusia Puchatka- miodem. Nie zabrakło też ulubionego przysmaku dzieci- lizaka.

Bardzo dziękujemy pani dyrektor biblioteki Magdalenie Misiek oraz pani bibliotekarce Alinie Strzelińskiej za przygotowanie wspaniałego spotkania i wspólny mile spędzony dzień.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link