19 kwietnia grupę „Krasnoludki” w ramach akcji CPCD odwiedził Pan Piotrek- tata Cypriana. Na początku były zagadki- odgłosy zwierząt dobiegające z magicznego worka. Potem dzieci losowały zwierzątka z czarodziejskiego worka, nazywały je, naśladowały odgłosy. W końcu przyszedł czas bajki. Była to bajka pt. „Trzy świnki”. Po wysłuchaniu bajki czytanej przez p. Piotrka dzieci dla porównania obejrzały ją na tablicy multimedialnej. Miały okazję na wesoło śpiewać i ćwiczyć oddech „pomagając” wilkowi zdmuchnąć domki bohaterom bajki. Na pożegnanie Krasnoludki zostały obdarowane ciasteczkami, kolorowankami i naklejkami- a wszystko to związane ze zwierzętami. Dziękujemy p. Piotrkowi za ciekawą prezentację bajki i zaangażowanie w akcję „Cała Polska Czyta Dzieciom”.

 

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze