5 października nasi przedszkolacy już po raz kolejny wzięli udział w sprzątaniu okolicy wokół naszego przedszkola, uczestnicząc w ten sposób w ogólnopolskiej akcji „Sprzątania świata”, której  celem jest promowanie poszanowania zasobów, ograniczenia ilości śmieci i ich efektywnej segregacji.

Przedszkolacy zaopatrzeni w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowani wzniosłym celem przedsięwzięcia wyruszyli spod budynku przedszkola i zajęli się oczyszczaniem przydzielonego im terenu.

Udział naszych przedszkolaków w akcji Sprzątanie Świata z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.

Przy okazji pięknej pogody i spaceru nie zapomnieliśmy o naszej akcji charytatywnej „Kasztany dla Sandry” i pozbieraliśmy leżące w okolicy kasztany.