Dzień 17 listopada 2022 r. na długo zostanie w pamięci naszych dzieci z grupy Krasnoludki.

Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Wszystko dopięte zostało na ostatni guzik. Dekoracje, dyplomy, upominki, a przede wszystkim mali aktorzy, każdy czekał, kiedy rozpocznie się to wielkie i ważne dla każdego dziecka wydarzenie. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której Krasnoludki zaprezentowały piosenki, wierszyki oraz tańce. Po wspaniałych występach nasi „nowi” przedszkolacy złożyli uroczystą przysięgę, obiecując – zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani, pomagać kolegom i być dzielnym przedszkolakiem. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Symbolem przyjęcia przedszkolaków w poczet naszego przedszkola było dotknięcie ogromną kredką ramienia dziecka przez panią dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i upominek. Na zakończenie dzieci i rodzice wzięli udział we wspólnej zabawie ruchowej z piosenką „Słoneczna karuzela”. W uroczystości wzięły udział wszystkie dzieci z przedszkola oraz rodzice Krasnoludków. Rodzice podziękowali za piękny występ wręczając  upominek z przyborami plastycznymi, układankami i piłeczkami sensorycznymi dla całej grupy, a dla każdego dziecka- kolorowankę.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu z uroczystości:

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link