„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie…..”

Takie słowa piosenki wypływały z ust naszych przedszkolaków podczas Uroczystości Zakończenia Roku, która odbyła się 18 czerwca. Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. Uroczysta akademia z okazji tego wydarzenia rozpoczęła się przepięknym tańcem Polonez.  Przedszkolacy w słowach wielu wierszy oraz piosenek podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola oraz rodzicom za trud włożony w ich rozwój oraz wychowanie oraz opowiedzieli o miłych wspomnieniach związanych z przedszkolem.  Pani dyrektor w słowach swego przemówienia również przekazała wyrazy swej wdzięczności rodzicom,  którzy czynnie uczestniczyli w życiu naszej placówki oraz pracownikom przedszkola i Radzie Rodziców za całoroczną współpracę.   Uroczystość zakończyła się rozdaniem pamiątkowych albumów oraz dyplomów, które stanowić będą dla naszych absolwentów cenną pamiątkę z tego wspaniałego okresu w ich życiu. Dziękujemy rodzicom  za podarunek dla przedszkola – przenośny głośnik,  który będzie służył przedszkolakom na wiele lat. Jeszcze raz życzymy wszystkim absolwentom pomyślności i samych sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Zachęcamy również do obejrzenia prezentacji oraz  filmu zawierającego wspomnienia z całego okresu edukacji przedszkolnej.

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

2019 Prezentacja WIEWIÓRKI

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze