W piątek- 30 września nasze przedszkole odwiedzili Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 Pani Policjantka rozmawiała z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu w ruchu drogowym. Poprzez wiele ciekawych zabaw dzieci miały okazję przypomnieć sobie, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Pani Policjantka przypomniała również o korzyści noszenia odblaskowych elementów na ubraniu. Przedszkolacy mieli okazję zobaczyć jak wygląda legitymacja policyjna, odznaka oraz kajdanki.  W spotkaniu uczestniczył również  Sierżant Pyrek, który wywołał ogromne zainteresowanie i radość dzieci. Zrobiliśmy wspólne zdjęcia pamiątkowe i na zakończenie pani Dyrektor wraz z dziećmi wręczyła podziękowanie  naszym zaproszonym gościom. Każdy przedszkolak otrzymał również pieczątkę z wizerunkiem Sierżanta Pyrka. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wizytę.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link