Środa- 7 czerwca była dla przedszkolaków prawdziwie kulinarnym dniem. Grupa Wiewiórki oraz Jeżyki odwiedzili miejscową piekarnię, gdzie zapoznali się z procesem wypieku pieczywa. Nasze dzieci obejrzały piekarnię, poznały różne urządzenia w niej wykorzystywane, a także miały okazję z bliska przyjrzeć się pracy piekarza oraz samodzielnie wyrabiać ciasto i wykonać swoje pieczywo. Z kolei nasi najmłodsi, czyli Krasnoludki zapoznali się ze sposobem robienia pizzy oraz pracą kucharza. W tej roli zaprezentował się Pan Karol- tata Fabiana, który w profesjonalnym stroju wykonał dla dzieci pyszną pizzę. Były to kolejne zajęcia z cyklu „Rodzice jako przedstawiciele różnych zawodów”. Dziękujemy za ciekawą lekcję edukacyjną i miłą atmosferę!