Koniec roku szkolnego to czas podsumowań. Od początku roku w naszym przedszkolu dzieci miały możliwość uczestnictwa w zajęciach dodatkowych: plastycznych, tanecznych oraz gimnastyce korekcyjnej. W ramach kółka plastycznego dzieci wykonywały wiele ciekawych prac plastycznych związanych z tematyką zajęć: jesień, Wielkanoc, karnawał, wiosna itp. Przedszkolacy rozwijali sprawność manualną, inwencję twórczą,a przede wszystkim swoje zainteresowania i uzdolnienia. Zajęcia z gimnastyki korekcyjnej odbywały się na sali fitness z wykorzystaniem dywanu interaktywnego oraz przyrządów gimnastycznych. Celem zajęć było korygowanie wad postawy oraz doskonalenie ogólnej sprawności. Piękne prezentacje taneczne na uroczystościach przedszkolnych to zasługa zajęć tanecznych, na których dzieci systematycznie ćwiczyły ciekawe choreografie. Oprócz pięknego widowiska, taniec to przede wszystkim wyrabianie poczucia rytmu, wrażliwości słuchowej  oraz współdziałania w grupie. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć!

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze