Od kilku tygodni w naszym przedszkolu trwała zbiórka kasztanów. W ten sposób już po raz kolejny pomagamy malutkiej Sandrze Wolniak, która choruje na SMA typu 1 – najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Dziewczynka dzielnie walczy o swoje zdrowie i dlatego tak ważna jest każda pomoc, aby opłacić kosztowne leczenie.

Kasztany zostały zapakowane oraz zawiezione w wyznaczone miejsce, gdzie zostaną zważone i wycenione, a a ich wartość przekazana w złotówkach dla Sandry. Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy włączyli się w tę zbiórkę. Takie akcje uwrażliwiają na potrzeby innych, integrują środowisko, uczą empatii, większej wrażliwości na potrzeby i problemy innych, a przede wszystkim tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej!

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link