Przez cały  tydzień naszym  przedszkolakom towarzyszyło hasło: „Zdrowie naszym skarbem”. Dzieci poznały zagadnienia związane z profilaktyką zdrowego odżywiania i higieny.  Poszerzyły wiedzę na temat zdrowego odżywiania, dowiedziały się, co to jest piramida żywienia i jakie produkty należy jeść, aby być zdrowym.Dzieci utrwaliły również wiadomości na temat ubierania się stosownie do panującej pory roku, oraz zasady dbania o higienę ciała i jamy ustnej. Ważnym aspektem dbania o zdrowie jest ruch, zatem był również czas na ćwiczenia oraz spacery na świeżym powietrzu.

GRUPA KRASNOLUDKI

GRUPA JEŻYKI

GRUPA WIEWIÓRKI

GRUPA SOWY

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link