W środę -22 czerwca dzieci z grupy Krasnoludków, Jeżyków oraz Wiewiórek pożegnały swoich kolegów i koleżanki z grupy Sowy, którzy po wakacjach pójdą już do szkoły. W recytowanych wierszykach oraz piosenkach przypomniały czasy, kiedy przyszli pierwszy raz do przedszkola.  Mamy nadzieję, że nasi absolwenci nie zapomną o nas i będą często odwiedzać. W tym dniu, Pani dyrektor pogratulowała również wszystkim dzieciom oraz nauczycielom wspaniałego roku oraz  życzyła słonecznych i bezpiecznych wakacji. Każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz słodki upominek.

W tym dniu pożegnaliśmy również trójkę naszych wychowanków: Zuzię, Alicję oraz Ksawerego, którzy od września rozpoczną przygodę w nowym przedszkolu. Dziękujemy za wspólne chwile razem i życzymy dalszych sukcesów.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link