Tematem przewodnim wyjścia przedszkolaków do Biblioteki Publicznej  była zima. Rozmawialiśmy o tym, co możemy robić w trakcie zimy kiedy spadnie śnieg, ale również wtedy kiedy go nie ma.   Niezależnie od panującej aury możemy się świetnie bawić i kreatywnie spędzać wolny czas. Podczas spotkania dzieci podzielone na zespoły układały z kreatywnie ozdobionych liter wyrazy o tematyce zimowej a następnie ozdabiały nimi wejście do biblioteki. Przypomnieliśmy sobie również zasady bezpieczeństwa podczas zabaw i sportów zimowych. Zwieńczeniem wizyty  było przygotowanie przez chętne dzieci z grup: Wiewiórki, Sowy prac na konkurs pt. ,,BEZPIECZNE FERIE- BEZPIECZNA ZIMA’’ organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Ostrowie Wlkp.

Dziękujemy dyrektor biblioteki p. M. Misiek oraz p. bibliotekarce A. Strzelińskiej za przygotowanie spotkania.