Okres przedświąteczny to czas składania sobie życzeń. Nasze przedszkole nie mogło zapomnieć o lokalnych instytucjach, z którymi na co dzień współpracuje oraz przyjaciołach przedszkola. Przedszkolacy złożyli życzenia Wójtowi Gminy Przygodzice- p. Krzysztofowi Rasiakowi i Pracownikom GZEAS, sołtysowi Przygodzic- p. Robertowi Wnukowi oraz dyrektorowi GOK w Przygodzicach- Robertowi Kaczmarkowi. Odwiedzili również Publiczną Bibliotekę w Przygodzicach oraz Szkołę Podstawową w Przygodzicach. Miło nam było również gościć Strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej w Przygodzicach, którzy złożyli życzenia oraz podziękowali za udział w konkursie świątecznym „List do Św. Mikołaja”, a także „Mikołajów i Mikołajki” z Publicznego Przedszkola im. Calineczka w Czarnymlesie. Dziękujemy również naszym Paniom emerytkom- za życzenia i upominki.

Podziękowania kierujemy również dla Pani Justyny Kurowskiej, która przygotowała piękne skrzaty i w ten sposób wzbogaciła nasze życzenia.