Drodzy Rodzice!

W okresie od  17 do 30  października w naszym przedszkolu przeprowadzona została ewaluacja zewnętrzna problemowa.  Badanie zostało zrealizowane przez zespół wizytatorów ds. ewaluacji.  Polegało ono na zbieraniu i analizowaniu informacji na temat funkcjonowania przedszkola. Temat ewaluacji to „Rodzice są partnerami przedszkola”. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z raportem, który został opracowany na podstawie przeprowadzonych badań.

Podstawa prawna:

Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 27 sierpnia 2015 r. w sprawie nadzoru pedagogicznego (Dz.U. z 2015 r., poz.1270), Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 6 sierpnia 2015 r. w sprawie wymagań wobec szkół i placówek (Dz.U. z 2015 r., poz. 1214).

raport ewaluacji

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link