Dziś wyjątkowy dzień-  Święto Mamy. Z tej okazji nasze przedszkole zorganizowało Gminny Przegląd Recytatorski „DLA MAMY”. Uczestnikami przeglądu były dzieci 6-letnie uczęszczające do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych naszej gminy. W tym roku w wyjątkowej formie online, jednak i z taką przedszkolacy, nauczyciele oraz rodzice świetnie sobie poradzili. Nasze przedszkole reprezentował Cyprian Szkudlarek z grupy Sowy.  Celem przeglądu było przede wszystkim rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, zachęcanie do występów na scenie oraz kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. Składamy serdeczne podziękowania sponsorom za ufundowanie nagród dla uczestników przeglądu- Radzie Rodziców Przedszkola oraz Wójtowi Gminy Przygodzice. Gratulujemy wszystkim uczestnikom przepięknych recytacji, a nauczycielom i rodzicom dziękujemy za przygotowanie dzieci do występu.

 GMINNY PRZEGLĄD RECYTATORSKI „DLA MAMY”

 

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze