ROK SZKOLNY 2022/23

Drodzy Rodzice!

W piątek- 20 stycznia o godz. 14 w sali GOK w Przygodzicach odbędzie się Dzień Babci i Dziadka. Prosimy o przygotowanie strojów zgodnie z ustaleniami na zebraniu oraz informacjami wychowawców. Dziękujmy.

piosenki-dzien-babci-i-dziadka-e1610131061680

Drodzy Rodzice!

20 grudnia- we wtorek odbędzie się Wigilia Przedszkolna. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane odświętnie. Dziękujemy.

mm

 

INFORMACJA O WYCIECZCE!

Miasteczko Elfów- 6 grudnia

Atrakcje w ramach projektu:

 • część artystyczna w formie przedstawienia dla dzieci
 • część warsztatowa ( praca manualna)
 • zwiedzanie zwierząt

I grupa (Krasnoludki, Wiewiórki)

godzina wyjazdu ok. 10.30, godz. powrotu ok. 12.30

II grupa (Jeżyki, Sowy)

godz. wyjazdu ok 11.30, godz. powrotu ok 13.30

W tym dniu mile widziany będzie czerwony element w stroju dziecka oraz czapka Mikołaja (najlepiej podpisana w środku). Dziękujemy.

images

Drodzy Rodzice!

W środę- 30 listopada obchodzimy w przedszkolu Andrzejki. W tym dniu, mile widziany będzie strój czarodzieja, wróżki lub jego element (czapka, peleryna). Dziękujemy!

f_w_54279_45a13

Drodzy Rodzice!

W piątek- 25 listopada obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola swojego ulubionego, pluszowego MISIA.

dzien_pluszowego_misia

Szanowni Rodzice!

W dniu 6 grudnia 2022 r. ( wtorek) organizowany jest wyjazd do Miasteczka Elfów(Borowianka).

Prosimy o zapisywanie dzieci u wychowawców grup z wpłatą 45 zł od dziecka do dnia 25 listopada 2022 r.

wycieczka

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 10 listopada będziemy uczestniczyć w obchodach Święta Niepodległości. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane w strój galowy.

Dziękujemy.

11 Listopada Dzień Niepodległości

Drodzy Rodzice!

4 listopada- w piątek obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu mile widziane będą przebrania dzieci w ulubioną postać z bajki.

p-bajek-1024x713

Drodzy Rodzice!

W piątek- 28 października obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Dyni. W tym dniu mile widziany będzie pomarańczowy element w stroju dziecka. Dziękujemy.

3159-8174

Drodzy Rodzice!

W piątek- 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były odświętnie ubrane. Dziękujemy!

dzien_edukacji_narodowej

ROK SZKOLNY 2021/22

Drodzy Rodzice!

Informacje na temat podręczników na nowy rok szkolny 2022/2023 będą przekazane na pierwszym zebraniu dla rodziców we wrześniu.

38,448 Stos Książek Grafika Wektorowa, Clipartów i Ilustracji - 123RF

logo-400x4002

UWAGA RODZICE!

Informujemy, że nasze Przedszkole pełni dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu 2022r.

Od 01 czerwca do 16 czerwca, przyjmujemy zapisy dzieci  z naszego przedszkola.

Prosimy o zapisywanie na dyżur tylko te dzieci, których oboje rodzice pracują i nie mają możliwości zapewnienia im opieki.

Informacja ta jest niezbędna do ustalenia zaplanowanych prac remontowych  oraz urlopów pracowników.

Drodzy Rodzice!

Prosimy, aby w środę- 25 maja dzieci przyszły do przedszkola w eleganckich strojach. Dziękujemy !

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek-23 maja, śniadanie dla grupy Jeżyki oraz Sowy będzie o godzinie 8.30. Prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci. Dziękujemy!

informacja-dla-rodziców (2)

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 16 maja  gościmy w przedszkolu aktorów teatru BLASZANY BĘBENEK. Spektakl pt. „Z muzyką wśród zwierząt” rozpocznie się o godz. 13. W tym dniu prosimy o odbiór dzieci najwcześniej po godzinie 14.  Dziękujemy.

55

W czwartek- 28 kwietnia będziemy uczestniczyć w obchodach Świąt Majowych. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane w strój galowy.

Dziękujemy.

Ekopral. Ekspert w branży pralniczej. - Święta majowe w toku. Święto pracy, święto flagi i święto konstytucji. Jest co świętować. Jest też czas na chwilę odpoczynku, wytchnienia i zabawy. Wypoczywajcie a my

Drodzy Rodzice!

W piątek- 22  kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Mile widziany będzie zielony element w stroju dziecka. Dziękujemy!

Dzień-Ziemi-Jeżyki

Drodzy Rodzice!

W piątek- 1 kwietnia obchodzimy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Mile widziany w tym dniu będzie niebieski element w stroju dziecka.

Zalacznik-1

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 4 kwietnia  nasze przedszkole odwiedzi fotograf. Zapraszamy!

depositphotos_87580466-stock-illustration-working-photographer-in-flat-style

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 21 marca uroczyście powitamy wiosnę. W tym dniu mile widziany będzie zielony element w stroju dzieci. Dziękujemy.

paniWiosna

W poniedziałek- 7 marca odwiedzi nas MOBILNE PLANETARIUM. Zapraszamy!

rocket

Drodzy Rodzice!

24 lutego- w czwartek odbędzie się balik karnawałowy.  Bardzo prosimy, aby dzieci przyszły już ubrane w stroje, bądź przekazali Państwo je w podpisanych torbach.

Prosimy również o zwrócenie uwagi, aby strój  nie utrudniał dziecku czynności samoobsługowych.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Baner-Bal-Karnawałowy-2019-Staromieście-895x430

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 14 lutego świętujemy w naszym przedszkolu Walentynki. W tym dniu mile widziany będzie kolor czerwony/różowy w ubraniu. Kilka dni przed tym świętem  pojawi się w szatni skrzynka walentynkowa, do której dzieci będą mogły wrzucać przygotowane w domu Walentynki (kartki dla kolegi, koleżanki).

Drawn_love_hearts.svg

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 13 stycznia będziemy nagrywać Jasełka Dla Babci i Dziadka. Prosimy o przygotowanie strojów zgodnie z rolą. Dziękujemy!

indeks99

Drodzy Rodzice!

W piątek- 17 grudnia odbędzie się Przedszkolna Wigilia. Zwracamy się z prośbą, aby dzieci w tym dniu były ubrane w strój wizytowy. Jednocześnie informujemy, że planowane na ten dzień jasełka, z powodu niskiej frekwencji dzieci, zostaną wystawione w innym terminie.

W PONIEDZIAŁEK- 6 GRUDNIA ŚWIĘTUJEMY W PRZEDSZKOLU MIKOŁAJKI.  W TYM DNIU MILE WIDZIANY BĘDZIE CZERWONY ELEMENT STROJU. DZIĘKUJEMY.

8b3d6f40a4209aeeac149eff71a0e187

Drodzy Rodzice!

WE WTOREK- 30 listopada obchodzimy w przedszkolu Andrzejki. W tym dniu, mile widziany będzie strój czarodzieja, wróżki lub jego element (czapka, peleryna). Dziękujemy!

f_w_54279_45a13

Drodzy Rodzice!

We wtorek-16 listopada o godz. 9.00 odwiedzi nas fotograf. Będzie wykonywał zdjęcia indywidualne oraz grupowe.

fotograf-1

Drodzy Rodzice!

W środę- 10 listopada będziemy uczestniczyć w obchodach Święta Niepodległości. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane w strój galowy.

Dziękujemy.

11 Listopada Dzień Niepodległości

Drodzy Rodzice!

W piątek- 29 października obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Dyni. W tym dniu mile widziany będzie pomarańczowy element w stroju dziecka. Dziękujemy.

swieza-dynia-na-bialym-b_1308-39708

DRODZY RODZICE!

W Czwartek- 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Prosimy, aby w tym dniu przedszkolacy byli ubrani w odświętne stroje. Dziękujemy.

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 11 października obchodzimy Dzień Dziewczynki. Zapraszamy!

2800_dzien_dziewczyny

Drodzy Rodzice!

 W środę- 15 września obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Kropki. Mile widziany będzie w tym dniu element stroju w kropki/ groszki.

Naklejki Akwarelowe Kolorowe Kropki sklep z naklejkami i plakatami

ROK SZKOLNY 2020/2021

200801394_219571263340832_4983358973960801004_n

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że sklep z zabawkami Maludas organizuje drugą edycje konkursu! Tym razem temat dotyczy troski o środowisko, a hasłem przewodnim jest: ,,Ziemia – planeta marzeń”. Dbanie o ekosystem staje się w świadomości wielu osób niezwykle ważne, bowiem z roku na rok środowisko ulega większej degradacji, dlatego warto edukować w tym zakresie dzieci od najmłodszych lat. O wynikach konkursu będziemy informować na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zajrzenia na stronę:

https://maludas.pl

Majowe święta – dni o których należy pamiętać – Szkoła Podstawowa w Psarach im. Władysława Broniewskiego

Drodzy Rodzice!

Prosimy, aby w piątek- 30 kwietnia dzieci były ubrane w strój galowy. Dziękujemy.

 

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 22 marca uroczyście powitamy wiosnę. W tym dniu mile widziany będzie zielony element w stroju dzieci. Dziękujemy.

paniWiosna

Drodzy Rodzice!

4 marca- w czwartek odwiedzi nas fotograf. W miarę możliwości prosimy o obecność szczególnie dzieci z grupy Sowy, które będą miały robione zdjęcia na tablo.

depositphotos_87580466-stock-illustration-working-photographer-in-flat-style

W poniedziałek – 15 lutego obchodzimy w przedszkolu Walentynki. Mile widziany będzie czerwony element w stroju dzieci. Dziękujemy.

Drawn_love_hearts.svg

Drodzy Rodzice!

11 lutego- w czwartek odbędzie się balik karnawałowy w każdej z grup. Bardzo prosimy, aby dzieci przyszły już ubrane w stroje, bądź przekazali je Państwo w podpisanych torbach.

Prosimy również o zwrócenie uwagi, aby strój  nie utrudniał dziecku czynności samoobsługowych. Nie przynosimy rekwizytów typu miecz, różdżka itp.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Baner-Bal-Karnawałowy-2019-Staromieście-895x430

Szanowni Rodzice !

W związku  z obowiązującymi obostrzeniami GIS zwracamy się  z prośbą, aby dzieci  z grupy SOWY, rano w miarę możliwości wchodziły na teren szkoły samodzielnie.

Odbiór dzieci przez osoby dorosłe najwcześniej od godz. 13:30.

W wyjątkowych sytuacjach przed 13:00 po wcześniejszym powiadomieniu wychowawcy grupy.

Prosi się o zrozumienie i dostosowanie do wspólnych ustaleń, które wpływają na wzajemne dobre relacje i bezpieczeństwo dzieci.

Z poważaniem

Dyrektor Przedszkola

Regina Łuba

Drodzy Rodzice!

MIKOŁAJKI W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDĄ SIĘ 4 GRUDNIA- W PIĄTEK. MILE WIDZIANY BĘDZIE CZERWONY ELEMENT STROJU. PRZEPRASZAMY ZA ZMIANY.

8b3d6f40a4209aeeac149eff71a0e187

 

Drodzy Rodzice!

Z uwagi na zachowanie zasad bezpieczeństwa związanych z zapobieganiem covid-19 od 24 listopada nastąpi zmiana godzin  posiłków na stołówce.

GRUPA KRASNOLUDKI I JEŻYKI

Śniadanie 9.15-9.45

Obiad  12.15-12.45

Podwieczorek 14.15-14.30

GRUPA WIEWIÓRKI I SOWY

Śniadanie 8.45-9.15

Obiad 11.45-12.15

Podwieczorek  13.45-14.15

Drodzy Rodzice!

W PONIEDZIAŁEK- 30 listopada obchodzimy w przedszkolu Andrzejki. W tym dniu, mile widziany będzie strój czarodzieja, wróżki lub jego element (czapka, peleryna). Dziękujemy!

f_w_54279_45a13

DRODZY RODZICE!

25 LISTOPADA 2020- W ŚRODĘ OBCHODZIMY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. W TYM ROKU, Z UWAGI NA SYTUACJĘ EPIDEMICZNĄ DZIECI NIE PRZYNOSZĄ SWOICH ULUBIONYCH MISIÓW DO PRZEDSZKOLA. DZIĘKUJEMY ZA  WYROZUMIAŁOŚĆ.

dzien_pluszowego_misia

 

Drodzy Rodzice!

12 listopada – w czwartek obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Jeża. Mile widziany będzie brązowy element w stroju dziecka.

Dziękujemy.

O Jeżyku Tuptusiu i o tym, że każdy zasługuje na przyjaźń

dzienniepodleglosci-210117-427250

DRODZY RODZICE!

We wtorek- 10 listopada bierzemy udział w obchodach Święta Niepodległości, w tym również akcji ministerialnej „Szkoła do hymnu”. Prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane w stroje galowe. Dziękujemy.

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że 30 października- w piątek obchodzimy w naszym przedszkolu Dzień Dyni. Mile widziany będzie pomarańczowy element w stroju dziecka. Dziękujemy

cf527723d5175ffd561c920822edcb0a

Drodzy Rodzice!

5 listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.

W tym dniu chętne dzieci mogą przebrać się za swoją ulubioną postać  z bajki.

Dziękujemy.

DzienBajek-Dekoracje-500

NADCHODZĄCE-WYDARZENIA-W-PRZEDSZKOLU

Drodzy Rodzice!

W środę- 14 października odbędzie się w naszym przedszkolu Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, połączona z Dniem Edukacji Narodowej.

Prosimy, aby w tym dniu wszystkie dzieci miały odświętne stroje (dla dziewczynek z grupy Krasnoludków oraz nowych dziewczynek z grupy Jeżyków prosimy o przygotowanie białych rajstop). Informujemy, że wydarzenie to będzie nagrywane oraz udostępnione na stronie internetowej przedszkola, aby choć w takiej formie mogli Państwo uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dziękujemy!

unnamed

DRODZY RODZICE!

W piątek- 9 października, w ramach akcji „Sprintem do maratonu” nasi przedszkolacy przebiegną krótki dystans na boisku szkolnym (chyba, że warunki pogodowe ulegną zmianie).

W tym dniu prosimy o wygodny strój oraz obuwie dla naszych przedszkolaków. Dziękujemy

Image01

Drodzy Rodzice!

W środę- 7 października obchodzimy Dzień Uśmiechu. W tym dniu mile widziany będzie żółty element w ubraniu dziecka. Dziękujemy.

Światowy Dzień Uśmiechu – Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci

http://www.przedszkoleprzygodzice.pl/wp-content/uploads/2020/09/dzie%C5%84-kropki.jpg

 

PODZIĘKOWANIE-Rada-Rodziców

W CZWARTEK- 5 MARCA GOŚCIMY W PRZEDSZKOLU AKTORÓW TEATRU KANON. SPEKTAKL ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 13. PROSIMY, ABY W TYM DNIU ODBIERAĆ DZIECI PO GODZ. 14. DZIĘKUJEMY.

unnamed

DRODZY RODZICE!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W AKCJI CHARYTATYWNEJ DLA IGORA I FRANKA, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 1 MARCA W SALI GOK. NASI PRZEDSZKOLACY BĘDĄ MIEĆ SWÓJ UDZIAŁ ŚPIEWAJĄC PIOSENKĘ „O POMAGANIU” OK. GODZ. 12.00. ZAPRASZAMY JUŻ OD GODZINY 10, GDZIE NA DZIECI BĘDZIE CZEKAĆ MNÓSTWO ATRAKCJI. MOŻNA RÓWNIEŻ WESPRZEĆ AKCJĘ PRZYNOSZĄC NAKRĘTKI.

przygodzice-akcja

W czwartek- 20 lutego w naszym przedszkolu odbędzie się  BAL KARNAWAŁOWY. Prosimy o przygotowanie strojów na tej wyjątkowy dzień.

bcc7f0ae2b17b012236bb885cbb99c0cfe94043a

W piątek- 14 lutego obchodzimy w naszym przedszkolu Walentynki. Prosimy, aby w tym dniu dzieci miały element czerwony w swoim ubraniu. Dziękujemy.

Valentine-Header-2

82008744_530369090898352_994020049800921088_o

zaproszenie-na-dzień-babci-i-dziadka-2018

Znalezione obrazy dla zapytania ogłoszenie gif

DRODZY RODZICE!

8 STYCZNIA- W ŚRODĘ O GODZ. 17.00 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE OGÓLNE ORAZ GRUPOWE Z RODZICAMI. PROSIMY O OBECNOŚĆ WSZYSTKICH RODZICÓW.

DRODZY RODZICE!

W NIEDZIELĘ WYSTAWIAMY JASEŁKA W KOŚCIELE. PROSIMY, ABY DZIECI PRZYSZŁY DO KOŚCIOŁA UBRANE W STROJE O GODZINIE 14.45. DZIĘKUJEMY.

Unnamed

DRODZY RODZICE!

18 GRUDNIA- W ŚRODĘ PODCZAS PRZEDSZKOLNEJ WIGILII WYSTAWIAMY JASEŁKA. PROSIMY O PRZYGOTOWANIE STROJÓW ORAZ PRZYNIESIENIE OPŁATKA.

MARYJA- HANIA KOŃCZEWSKA ( BIAŁA SUKIENKA Z PRZEDSZKOLA, BIAŁE RAJSTOPY, NIEBIESKA PELERYNA

JÓZEF- JANEK MARCINIAK ( STRÓJ Z PRZEDSZKOLA)

KRÓLOWIE- KSAWERY SKOWROŃSKI, DAWID TYSZKO, WOJTEK SZKUDLARZ

KRASNOLUDKI:

 • CHŁOPCY- PASTUSZKOWIE ( STRÓJ PASTUSZKA)
 • DZIEWCZYNKI- ŚNIEŻYNKI ( NIEBIESKIE SUKIENKI Z PRZEDSZKOLA, BIAŁE RAJSTOPY)

JEŻYKI:

 • CHŁOPCY- PASTUSZKOWIE (STRÓJ PASTUSZKA)
 • DZIEWCZYNKI- ANIOŁKI ( SPÓDNICZKI I BLUZKI Z PRZEDSZKOLA, BIAŁE RAJSTOPY)

WIEWIÓRKI:

 • CHŁOPCY- PASTUSZKOWIE (STRÓJ PASTUSZKA)
 • DZIEWCZYNKI – ŚNIEŻYNKI (BIAŁE SUKIEKI Z PRZEDSZKOLA, BIAŁE RAJSTOPY)

JASEŁKA DLA RODZICÓW ORAZ SZERSZEJ SPOŁECZNOŚCI  POWTÓRZYMY                     W KOŚCIELE 29 GRUDNIA O GODZ. 15.00

DZIĘKUJEMY!

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 9 grudnia dzieci z grupy Jeżyki oraz Wiewiórki będą piec pierniczki. Prosimy o przyniesienie chustki na głowę oraz jednej, podpisanej foremki. Dziękujemy.

depositphotos_23292984-stock-illustration-gingerbread-man-dressed

Drodzy Rodzice!

W piątek- 6 grudnia świętujemy Mikołajki. Prosimy, aby w tym dniu dzieci miały czerwony element w ubraniu. Dziękujemy.

depositphotos_32009237-stock-illustration-cute-santa-claus-cartoon-illustration

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 5 grudnia wyjeżdżamy na wycieczkę do Rezydencji Świętego Mikołaja w Ostrowie Wielkopolskim. W tym dniu śniadanie będzie o 8.40. Wyjazd o 9.30. Powrót około 13.oo. Prosimy, aby dzieci w tym dniu miały element czerwony w ubraniu.

Rezydencja-Swiętego-Mikołaja-300x45cm-v5-1024x154

Drodzy Rodzice!

W piątek- 29 listopada obchodzimy w przedszkolu Andrzejki. W tym dniu, mile widziany będzie strój czarodzieja, wróżki lub jego element (czapka, peleryna). Dziękujemy!

f_w_54279_45a13

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek-25 listopada obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Prosimy, aby dzieci w tym dniu przyniosły do przedszkola swojego ulubionego, pluszowego misia.

dzien_pluszowego_misia

Drodzy Rodzice!

W piątek- 8 listopada nasze przedszkole weźmie udział w inicjatywie MEN „Szkoła do hymnu”. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane w strój galowy. Dziękujemy.

szkola-do-hymnu-logo

Drodzy Rodzice!

W środę- 30 października obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ DYNI.  W tym dniu mile widziany będzie element pomarańczowy w ubraniu. Dziękujemy.

abobora-de-desenho-animado-no-fundo-branco_45843-209

75292967_805847816516692_9114440632457232384_n

Drodzy Rodzice!

W środę-16 października o godz. 9.00 odwiedzi nasze przedszkole fotograf. Będzie wykonywał zdjęcia indywidualne oraz grupowe.

fotograf-1

warzywa infro

Drodzy Rodzice!

W piątek-27 września dzieci z grupy JEŻYKI I WIEWIÓRKI przygotują sałatkę owocową. Prosimy o przyniesienie podpisanej deski, chustki na głowę oraz kilku owoców. Dziękujemy.

b_1_28041

Drodzy Rodzice!

W piątek- 27 września organizujemy w przedszkolu DZIEŃ ZABAWEK. W tym dniu dzieci mogą przynieść do przedszkola jedną, ulubioną zabawkę.

wektorowa-ilustracja-dzieciak-zabawki_29937-1395

Drodzy Rodzice!

We wtorek- 17 września obchodzimy w przedszkolu DZIEŃ KROPKI! W tym dniu mile widziany będzie element ubioru w groszki/ kropki/ koła. Dziękujemy.

dzienkropki01

PODRĘCZNIKI DO RELIGII NA ROK SZKOLNY 2019/2020

GRUPA JEŻYKI:

 • 4-LATKI „ŚWIAT DZIECKA BOŻEGO” WYD.JEDNOŚĆ

Swiat dziecka Bozego_okl_max21

 • 5-latki „SPOTKANIA DZIECI BOŻYCH” WYD.JEDNOŚĆ

0_0_productGfx_5b5cfa2479aea8b1ea57889abd6bdc9f

GRUPA WIEWIÓRKI:

 • 5-latki „SPOTKANIA DZIECI BOŻYCH” WYD.JEDNOŚĆ

 

0_0_productGfx_5b5cfa2479aea8b1ea57889abd6bdc9f

 • 6-LATKI „W ŚWIECIE MOJEGO BOGA” WYD.JEDNOŚĆ

200x301_product_media_213001-214000_41501701426KS

scan0004

bb18d8153c1489afe9b0035ba173a6bd

scan0003

scan0002

W piątek- 31 maja organizujemy  DZIEŃ ZABAWEK. W tym dniu dzieci mogą zabrać ze sobą do przedszkola ulubioną zabawkę.

indeks

DRODZY RODZICE!

W PIĄTEK-24 MAJA O 16.30 ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DOTYCZĄCE PRZEDSTAWIENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA PT. „ZAMIESZANIE W KRAINIE BAJEK”. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAANGAŻOWANYCH.

Drodzy Rodzice!

W poniższym linku znajduje się scenariusz przedstawienia pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”, do realizacji którego zapraszamy wszystkich chętnych rodziców.

Zamieszanie w krainie bajek

theatre-and-masks

60170334_386515685283694_4786420681191456768_n

60630215_2410217202343596_7381640328903655424_n

Drodzy Rodzice!

14 maja- we wtorek odwiedzi nas fotograf. Zapraszamy.

fotograf

UWAGA!

W NIEDZIELĘ- 28 KWIETNIA NASI PRZEDSZKOLACY DAJĄ WYSTĘP PODCZAS TARGÓW ROLNO-OGRODNICZYCH. W PIĄTEK DZIECI OTRZYMAJĄ STROJE DO TAŃCÓW. W STROJACH- PRZYGOTOWANI DO WYSTĘPU PRZYCHODZĄ NA GODZ. 11.30- TEREN CKU- PRZY WEJŚCIU DO SZKOŁY  (W POBLIŻU SCENY). WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW O GODZ. 11.40. DZIĘKUJEMY.

W środę- 24 kwietnia w przedszkolu odbędą się  warsztaty plastyczne z wykorzystaniem gipsu dla dzieci.

indeks

240_F_86707649_Uf2AmPypae76GH3KVhkscjkIsyektbCE

ZAPRASZAMY RODZICÓW DZIECI Z GRUPY „Jeżyki” NA ZAJĘCIA OTWARTE, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ  25 KWIETNIA (CZWARTEK) O GODZINIE 9.45.

Drodzy Rodzice!

W środę- 17 kwietnia nasze przedszkole odwiedzi Zajączek. Prosimy, aby dzieci przyniosły do przedszkola koszyczki ( średniej wielkości) do wtorku. Dziękujemy.

blog_pa_4591937_6895618_tr_velik7

dzieci(6)

Drodzy Rodzice!

We wtorek- 16 kwietnia o godz.9.45 odbędą się zajęcia otwarte dla rodziców dzieci z grupy KRASNOLUDKI. Zapraszamy!

Drodzy Rodzice!

We wtorek 2 kwietnia wybieramy się na Turniej Sportowy, który odbędzie się w ZSP CKU  w Przygodzicach. W środę odwiedzą nas uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrzeszowie, którzy wystawią dla nas teatralną inscenizację znanego wiersza „Słoń Trąbalski”. W tych dniach śniadanie rozpocznie się o 8.30. Prosimy o punktualność. Dziękujemy.

Bez tytułu

W związku z trwającym sezonem zachorowań na grypę w Polsce, przekazujemy  ulotkę  przygotowaną przez Główny Inspektorat Sanitarny ,,Grypa czy przeziębienie?”. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

ulotka Grypa czy przezi¦Öbienie-1

DRODZY RODZICE!

W CZWARTEK 28 LUTEGO ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA. RODZICÓW, KTÓRZY MOGĄ WCZEŚNIEJ ODEBRAĆ W TYM DNIU DZIECI PROSIMY O ZGŁOSZENIE TEGO FAKTU WYCHOWAWCOM I ZABRANIE STROJU. ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ, ABY WSZYSTKIE DZIECI MIAŁY WYGODNE BUCIKI (PAPCIE, SANDAŁKI, BALETKI, A DZIEWCZYNKI BIAŁE RAJSTOPKI).

BALIK KARNAWAŁOWY

ODBĘDZIE SIĘ PO CZĘŚCI ARTYSTYCZNEJ. PROSIMY, ABY PO WRĘCZENIU DZIADKOM UPOMINKÓW KAŻDE DZIECKO Z RODZICEM WRÓCIŁO  DO SZATNI, GDZIE ZOSTANIE PRZEBRANE W STRÓJ KARNAWAŁOWY. STROJE DZIECI Z WYSTĘPU ZABIERAJĄ RODZICE I PRZYNOSZĄ DO PRZEDSZKOLA W NASTĘPNYM DNIU. INFORMUJEMY, ŻE BALIK TRWAĆ BĘDZIE DO GODZ. 17.30. ZWRACAMY SIĘ Z GORĄCĄ PROŚBĄ O POMOC.

baba-i-dziadek

Drodzy Rodzice!

W piątek-22 lutego organizujemy w przedszkolu DZIEŃ ZABAWEK. W tym dniu dzieci mogą przynieść do przedszkola swoją ulubioną zabawkę.

Szanowni Rodzice!

Zbliża się termin rozpoczęcia rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy do zapoznania się z treścią rozporządzenia oraz terminami.

Załącznik nr 1

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego

scan0013

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z przedstawienia jasełkowego w wykonaniu naszych przedszkolaków, które odbyło si ę 6 stycznia w kościele.

JASEŁKA PRZY ŻŁÓBKU

DRODZY RODZICE!

W NIEDZIELĘ- 6 STYCZNIA O GODZ. 15.00 PODCZAS SPOTKANIA PRZY ŻŁÓBKU W KOŚCIELE WYSTAWIAMY JASEŁKA. DZIECI PRZYCHODZĄ BEZPOŚREDNIO DO KOŚCIOŁA PRZEBRANE ZGODNIE Z ROLĄ, JAKĄ ODGRYWAJĄ ( JAK TO MIAŁO MIEJSCE W PRZEDSZKOLU). NA PRZEDSZKOLAKÓW OCZEKUJEMY O GODZ. 14.45. WSZELKIE PYTANIA PROSIMY KIEROWAĆ DO WYCHOWAWCÓW GRUP.

Podobny obraz

Znalezione obrazy dla zapytania ogłoszenie gif

DRODZY RODZICE!

10 STYCZNIA O GODZ. 17.00 ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE OGÓLNE ORAZ GRUPOWE Z RODZICAMI. PROSIMY O OBECNOŚĆ.

Witam,

Zapraszamy do oglądania pierwszego odcinka Videobloga przygotowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Poznaniu.

Przedstawione są w nim najważniejsze informacje dotyczące szczepień – tematu bardzo ostatnio kontrowersyjnego.

Filmik informuje o wiedzy ogólnej o szczepieniach, o odczynach poszczepiennych i i składzie szczepionek – na pytanie odpowiadają lekarze pediatrzy, neurolodzy i inspektor sanitarny .

Link do filmu poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=Br9eHNwL_JI&feature=youtu.be

DRODZY RODZICE!

W środę- 19 grudnia wyjeżdżamy na wycieczkę autokarową do Chlebowej Chaty w Komorowie. W tym dniu śniadanie będzie o 8.15, wyjazd o 9.00. Jeśli któreś z dzieci zgłoszonych na wycieczkę nie będzie mogło w niej uczestniczyć, prosimy o telefoniczną informację do godziny 8.30. Powrót na obiad. Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą jedzenia i picia, będzie ono zapewnione.

depositphotos_73710157-stock-illustration-happy-children-cartoon-on-school

DRODZY RODZICE!

WE WTOREK-18 GRUDNIA ODBĘDZIE SIĘ PRZEDSZKOLNA WIGILIA, NA KTÓREJ WYSTAWIONE BĘDĄ JASEŁKA. PROSIMY O PRZYGOTOWANIE STROJÓW:

 • KRASNOLUDKI :
 • DZIEWCZYNKI ( BIAŁE LUB CZERWONE RAJSTOPKI, CZERWONA BLUZKA, SPÓDNICZKI Z PRZEDSZKOLA)
 • CHŁOPCY (CZERWONE LUB CZARNE SPODNIE, CZERWONA BLUZKA)
 • JEŻYKI:
 • DZIEWCZYNKI (BIAŁE RAJSTOPKI I SKRZYDEŁKA ANIOŁKA, BODY I SPÓDNICZKI Z PRZEDSZKOLA)
 • CHŁOPCY (STRÓJ PASTUSZKA LUB ELEGANCKIE UBRANIE)
 • WIEWIÓRKI:
 • DZIEWCZYNKI ( BIAŁE RAJSTOPKI I SKRZYDŁA ANIOŁA, SUKIENKI Z PRZEDSZKOLA)
 • CHŁOPCY (STRÓJ PASTUSZKA LUB ELEGANCKIE UBRANIE)

JASEŁKA DLA RODZICÓW ORAZ SZERSZEJ SPOŁECZNOŚCI LOKALNEJ BĘDĄ WYSTAWIONE W KOŚCIELE- 6 STYCZNIA.

1415998082_1_f9

DSC07289

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 13 grudnia grupa Krasnoludków będzie ozdabiać pierniki. Prosimy, aby dzieci przyniosły w tym dniu chustkę na głowę. Mile widziane będą również ozdoby na pierniczki. Dziękujemy.

Drodzy Rodzice!

W środę-12 grudnia, dzieci z grupy Jeżyki oraz Wiewiórki będą piec pierniki. Prosimy, aby dzieci przyniosły chustkę na głowę oraz foremkę. Dziękujemy.

images

Drodzy Rodzice!

W środę- 5 grudnia w naszym przedszkolu pojawi się Mobilne Planetarium dla dzieci. Koszty zostaną pokryte z funduszy Rady Sołeckiej.

1000_F_78228194_nuQNCg5dTUwvPjLEENDExKRynSFhXl1B

45355304_2211248885553133_6159118823430553600_n

Film promujący akcję z udziałem naszych przedszkolaków:

WARTO ŻYĆ DLA KOGOŚ

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 6 grudnia świętujemy Mikołajki. Prosimy, aby w tym dniu dzieci miały czerwony element w ubraniu. Dziękujemy.

images

Drodzy Rodzice!

W piątek- 30 listopada obchodzimy w przedszkolu Andrzejki. W tym dniu, mile widziany będzie strój czarodzieja, wróżki lub jego element (czapka, peleryna). Dziękujemy!

andrzejki1

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z występu Jeżyków oraz Krasnoludków.

DLA NIEPODLEGŁEJ

DRODZY RODZICE!

W piątek- 23 listopada będziemy obchodzić w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Prosimy, aby dzieci w tym dniu zabrały do przedszkola swojego ulubionego pluszowego misia.

dzien_pluszowego_misia

logo_niepodleglosci

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z inscenizacji przedszkolaków- 9 listopada.

UROCZYSTE OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

List Minister Edukacji Narodowej oraz Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie zabezpieczenia dzieci przed skutkami chorób zakaźnych
Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół, przedszkoli i placówek oświatowych, w poczuciu troski o zdrowie dzieci i młodzieży zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.
W związku z powyższym kierujemy do Państwa Dyrektorów oraz Rodziców i Opiekunów dwa osobne listy.

Z poważaniem
Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej
Jarosław Pinkas
Główny Inspektor Sanitarny

2018.11.08_list_men_gis_rodzice

Pierwsza część nagrań już dostępna. Zapraszamy do oglądania.

JESTEŚMY POLKĄ I POLAKIEM

BICIE REKORDU W ŚPIEWANIU HYMNU

Drodzy Rodzice!

W środę- 21 listopada odwiedzi nas fotograf. Zapraszamy.

fotograf

Drodzy Rodzice!

Dzieci z najstarszej grupy przygotowały inscenizację związaną ze 100-leciem Odzyskania Niepodległości. W piątek 09.11.2018 o godz. 10.30 zaprezentują się młodszym grupom i rówieśnikom z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej. Rodziców, którzy mają wolne przedpołudniowe godziny zapraszamy do wspólnego odśpiewania hymnu oraz obejrzenia inscenizacji. Prosimy, aby w tym dniu wszyscy przedszkolacy byli ubrani na galowo.

Bez tytułu

Drodzy Rodzice!

W czwartek-  8 listopada dzieci z grupy Krasnoludków oraz Jeżyków przedstawią grupie najstarszej inscenizację o tematyce patriotycznej. Prosimy, aby Krasnoludki i Jeżyki były ubrane w tym dniu na galowo.

DRODZY RODZICE!

WE WTOREK- 30 PAŹDZIERNIKA OBCHODZIMY W PRZEDSZKOLU DZIEŃ DYNI. MILE WIDZIANY BĘDZIE POMARAŃCZOWY ELEMENT  W UBRANIU DZIECI. DZIĘKUJEMY.

abobora-de-desenho-animado-no-fundo-branco_45843-209

Drodzy Rodzice!

W piątek- 26 października organizujemy  DZIEŃ ZABAWEK. W tym dniu dzieci mogą zabrać ze sobą do przedszkola ulubioną zabawkę.

indeks

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do włączenia się w akcję zbierania nakrętek, której celem jest pomoc dla Igorka Lizaka. Pomagajmy!

plakat_nakretki

Drodzy Rodzice!

Ruszyła akcja zbierania zużytych baterii w naszym przedszkolu w roku szkolnym 2018/2019.  Zachęcamy, jak co roku,  do włączenia się do akcji. Prosimy, aby przyniesione baterie były policzone. Dziękujemy.

bat

miś2z21477456V,Maly-mis-w-swiecie-wielkiej-literatury

DRODZY RODZICE!

W tym roku szkolnym nasze przedszkole przystąpiło do ogólnopolskiego projektu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. W ramach projektu wszystkie grupy wybierają swojego przyjaciela misia- Bruna. Każde dziecko z grupy (w kolejności alfabetycznej) zabiera misia do domu i słucha lub czyta z nim bajkę na dobranoc. Miś wyposażony jest w dzienniczek, w którym dzieci wpisują tytuł wysłuchanej lub przeczytanej bajki i wykonują rysunek dla misia na temat tej bajki. Celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci, współpraca z rodzicami, ale w ramach projektu będziemy  realizować również mniejsze projekty  „100-lecie odzyskania niepodległości – pokaż radość przedszkolaku!”, „Mały Miś uczy samodzielności”. Bardzo chętnie będziemy również gościć chętnych rodziców i przyjaciół, którzy przeczytają dzieciom książkę i wpiszą się do pamiątkowej kroniki. Mamy nadzieję, że w naszym przedszkolu wszyscy z radością zaangażują się w ten projekt.

rada

Rok szkolny 2018/2019

Przewodniczący:  p. Roman Tyszko

Z-ca przewodniczącego:  p. Michalina Jezierska

Sekretarz: p. Paulina Kołodziej

Skarbnik: p. Malwina Czarnojańczyk

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Drodzy Rodzice!

Poniżej przedstawiamy rozpiskę podręczników na kolejny rok szkolny. Poniższe karty pracy z książką można również zakupić w pakiecie (jest taniej), wtedy dodatkowo jest tam wyprawka plastyczna, którą dzieci mogą uzupełniać w domu. Do przedszkola przynosimy tylko karty pracy i książkę. Prosimy o zapoznanie się z rozpiską. Dziękujemy!

4-latki ( rocznik 2014)

Wydawca:MAC
Autor: Iwona Fabiszewska, Klaudia Wilk, Marzena Kwiecień, Wiesława Żaba- Żabińska
Cykl: OLEK I ADA- POZIOM A+  Karty pracy, cz. 1 i 2 + książka ( bez wyprawki plastycznej)
pol_pl_Olek-i-Ada-Poziom-A-i-A-Ksiazka-14961_1
 pol_pl_Olek-i-Ada-Czterolatek-Poziom-A-Pakiet-14753_4

 

5 i 6-latki ( rocznik 2013 i 2012)

Wydawca:MAC
Autor:Iwona Fabiszewska, Klaudia Wilk, Marzena Kwiecień, Wiesława Żaba- Żabińska
Cykl: OLEK I ADA POZIOM B – Karty pracy, cz. 1-5 + książka ( bez wyprawki plastycznej)
 pol_pl_Olek-i-Ada-Szesciolatek-Poziom-B-Pakiet-14755_2pol_pl_Olek-i-Ada-Pieciolatek-Poziom-B-Pakiet-14754_4
Język angielski  5-6 -latki ( rocznik 2013 i 2012)
Wydawca:MAC
Cykl: I LOVE BOO POZIOM B+ karty pracy  pol_pl_I-love-Boo-Jezyk-angielski-poziom-B-Karty-pracy-14976_1

PODZIĘKOWANIE-DLA-RODZICÓW-2018

Szanowni Rodzice!

14 czerwca wyjeżdżamy na wycieczkę. Przypominamy, że śniadanie w tym dniu będzie wcześniej, o godzinie 8:20. Wyjazd z Przedszkola o 9:00, a powrót o 13:30. Na wycieczce będą do jedzenia bułki i banan, a do picia woda i herbata; po powrocie zjemy kiełbaski.  Prosimy ubrać dzieci w wygodny strój oraz pełne buty. Jeżeli dziecko zapisane na wycieczkę nie będzie mogło pojechać, prosimy  o poinformowanie do 8:30.

wycieczka

Drodzy Rodzice!

W piątek- 27 kwietnia o godz. 10.30 przedszkolacy wystawią akademię z okazji Święta 3 maja. Zapraszamy chętnych rodziców. W tym dniu śniadanie rozpocznie się o 8.45. Prosimy, aby dziewczynki miały białe rajstopki (reszta stroju z przedszkola).

Drodzy Rodzice!

W piątek- 27 kwietnia odwiedzi nas fotograf.

fotograf

Drodzy Rodzice!

W poniedziałek- 23 kwietnia odbędą się zajęcia otwarte w grupie Krasnoludków. Jest to świetna okazja, aby zobaczyć jak pracują Wasze pociechy.  Zapraszamy rodziców lub dziadków.

Drodzy Rodzice!

W piątek- 20 kwietnia odwiedzi nas znana pisarka dla dzieci Hanna Niewiadomska. Jest możliwość zakupu książki pisarki z podpisem. Chętnych rodziców prosimy o zgłaszanie u wychowawców grup.

W środę- 28 marca odwiedzi nas Zajączek Wielkanocny. Prosimy o przyniesienie koszyczków (średniej wielkości) do wtorku 27 marca. Dziękujemy.

zajaczek-wielkanocny-ruchomy-obrazek-0062

W środę- 21 marca obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny. Prosimy, aby dzieci w tym dniu miały element zielony w swoim stroju. Dziękujemy.

marzanna

Bez tytułu

bcc7f0ae2b17b012236bb885cbb99c0cfe94043a

Drodzy Rodzice oraz Dzieci!

W czwartek- 8 lutego odbędzie się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Prosimy o przygotowanie strojów na tej wyjątkowy dzień.

Bez tytułu

Drodzy Rodzice!

Klikając na poniższy link, mają Państwo możliwość obejrzenia nagrań z tegorocznych występów przedszkolaków w kościele. Dziękujemy Pani Agnieszce Weigt za udostępnienie filmów.

JASEŁKA W KOŚCIELE

Bez tytułu

Drodzy Rodzice i Dziadkowie oraz Dzieci !

Zachęcamy do powtórnego przeżycia miłych wspomnień związanych z Dniem Babci i Dziadka. Poniżej znajduje się link do strony, na której można obejrzeć prezentację. ( Film jest niepubliczny, widzą go tylko osoby posiadające link).

PREZENTACJA

baba-i-dziadek1

Bez tytułu

powietrze_bez_smieci_logo

Ruszyła kampania edukacyjna „Powietrze bez śmieci” organizowana przez Fundację PGNIG im. I. Łukasiewicza.

Ma ona objąć wszystkie gminy w Polsce. W ramach projektu najlepsze otrzymają Naukowe Stacje Zabaw PGNiG o wartości ok.100 tys. zł. Wystarczy zagłosować w Internecie.
Szanse w głosowaniu są duże, bo ranking liczby oddanych przez mieszkańców gminy głosów, będzie podawany w przeliczeniu na liczbę mieszkańców gminy.

Głosujemy na stronie internetowej – www.powietrzebezsmieci.pl.

Głosowanie nic nie kosztuje i polega na podaniu adresu e-mail oraz odpowiedzi na pytanie związane z zanieczyszczeniami powietrza. Głosować można codziennie. Na stronie znajduje się również wiele ciekawych materiałów edukacyjnych.

 

Bez tytułu

PROFILAKTYKA GRYPY

W związku z trwającym   sezonem zachorowań na grypę w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy (OPZG) i w ramach akcji „Zaszczep się wiedzą” udostępniamy materiały informacyjno-edukacyjne.

Zachęcamy do pobrania ulotek, plakatu oraz bajki dla dzieci pt. „Przygody dzielnego niedźwiadka Szczepana”, powstała w ramach kampanii ,,Zaszczep się wiedzą” – bajka dostępna pod adresem:

http://zaszczepsiewiedza.pl/bajka-dla-dzieci/


Grypa ulotka

Fakty_mity_na temat_grypy_ulotka

GRYPA_plakat

 Bez tytułu

ZAPROSZENIE DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Bez tytułu

DRODZY RODZICE!

10 STYCZNIA (ŚRODA) O GODZ. 17  ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE DLA RODZICÓW. PROSIMY WSZYSTKICH O OBECNOŚĆ. DZIĘKUJEMY!

Bez tytułu

DRODZY RODZICE!

6 STYCZNIA ( W SOBOTĘ) PRZEDSZKOLACY WYSTAWIAJĄ JASEŁKA W KOŚCIELE. PROSIMY O PRZYPROWADZENIE DZIECI ( UBRANYCH W STROJE) O 14.45 DO KOŚCIOŁA.  DZIĘKUJEMY I SERDECZNIE  ZAPRASZAMY !

nativity3

3

26235572_1572816962767015_1598877937_n

3

fig-spec-szopka-a

DRODZY RODZICE!

22 GRUDNIA PODCZAS PRZEDSZKOLNEJ WIGILII DZIECI WYSTAWIĄ JASEŁKA. PROSIMY O PRZYGOTOWANIE STROJÓW:

GRUPA WIEWIÓRKI:

 • CHŁOPCY- PASTERZE
 • DZIEWCZYNKI- ANIOŁKI (SUKIENKI BIAŁE Z PRZEDSZKOLA)
 • KRÓLOWIE – TYMON, FILIP, KACPER ZAWADA
 • MARYJA I JÓZEF- MICHALINA I OLIWER

GRUPA JEŻYKI:

 • DZIEWCZYNKI- ŚNIEŻYNKI
 • CHŁOPCY – MIKOŁAJE (CZERWONE BLUZKI, SPODNIE)

GRUPA KRASNOLUDKI:

 • DZIEWCZYNKI- ANIOŁKI
 • CHŁOPCY – PASTERZE

JASEŁKA DLA RODZICÓW ORAZ SZERSZEJ SPOŁECZNOŚCI WYSTAWIONE BĘDĄ 6 STYCZNIA W KOŚCIELE O GODZ. 15 ( WTEDY TEŻ POTRZEBNE BĘDĄ STROJE).

DZIĘKUJEMY

3

Drodzy Rodzice!

8 grudnia (piątek) wybieramy się na wycieczkę do Rezydencji Świętego Mikołaja w Ostrowie Wielkopolskim. W tym dniu śniadanie rozpocznie się o godz. 8.45. Wyjazd z przedszkola o godz. 9.30, powrót na obiad ok 12.30. Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą jedzenia, napojów, tylko dobry nastrój. Dziękujemy.

22851671_446788005716363_4244037886271319114_n

3

Drodzy Rodzice!

6 grudnia- środa świętujemy Mikołajki. Mile widziane będą  elementy garderoby w kolorze czerwonym.

476

3

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 30 listopada obchodzimy w przedszkolu Andrzejki. W tym dniu, mile widziany będzie strój czarodzieja, wróżki lub jego element (czapka, peleryna). Dziękujemy!

f_w_54279_45a13

Drodzy Rodzice!

W środę- 29 listopada grupa Wiewiórek będzie piekła pierniki. Prosimy, aby dzieci zabrały chustkę  na głowę oraz 2-3 foremki.

indeks

Drodzy Rodzice!

We wtorek- 28 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji będziemy gościć aktorów, którzy przedstawią dla nas spektakl pt. Gdzie jest dziś mały miś”.  Prosimy, aby dzieci w tym dniu zabrały do przedszkola swojego ulubionego pluszowego misia.

dzien_pluszowego_misia

Drodzy rodzice!

W piątek 24 listopada o godz. 8.30,  aktorzy z Krakowa wystawią dla dzieci sztukę teatralną związaną z bezpieczeństwem. Prosimy o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godz. 8.15.

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do głosowania na lokalizację czujnika powietrza w naszym przedszkolu. Głos można oddać wchodząc na stronę znajdującą się w poniższym linku:

https://wiemczymoddycham.pl/#glosuj

Drodzy Rodzice!

W piątek- 17 listopada odwiedzi nas fotograf. Dzieci będą miały robione zdjęcia indywidualne oraz grupowe. Zapraszamy!

fotograf

Drodzy Rodzice!

14 listopada ( wtorek) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami, którego celem będzie podsumowanie badań przesiewowych mowy i słuchu przeprowadzonych przez pracowników Poradni Psychologiczno_pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim oraz omówienie tematu „Co warto wiedzieć zanim dziecko pójdzie do szkoły”. Zebranie skierowane jest przede wszystkim do rodziców dzieci, które uczestniczyły w tych badaniach, ale zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem związanym z rozpoczęciem nauki w szkole. Zapraszamy do udziału. Dziękujemy.

Drodzy Rodzice!

29 września- w piątek, dzieci będą uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt. „Na polanie” w wykonaniu teatru Canon. Początek przedstawienia o godz. 8.30. Prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola do godz. 8.20.

Drodzy Rodzice!

Poniżej znajduje się lista przykładowych wysokości świadczeń w wariancie ubezpieczenia 42 zł.

świadczenia

Drodzy Rodzice!

Wraz z początkiem roku szkolnego rozpoczynamy w naszym przedszkolu Akcję „Zbieramy zużyte baterie”. Zbiórka potrwa do końca września 2017. Zapraszamy do włączenia się w akcję.

bat

 HARMONOGRAM DYŻURÓW  (indywidualnych spotkań partnerskich)
nauczycieli i rodziców

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

HARMONOGRAM DYŻURÓW

rada

Rok szkolny 2017/2018

Przewodnicząca:  p. Magda Szombara

Z-ca przewodniczącej:  p. Roman Tyszko

Sekretarz: p. Beata Gąsiorek

Skarbnik: p. Malwina Czarnojańczyk

PODRĘCZNIKI NA ROK SZKOLNY 2017/2018

4-latki ( rocznik 2013)

Wydawca:MAC
Autor:Wiesława Żaba-Żabińska
Cykl: Odkrywam siebie. Czterolatek – Karty pracy, cz. 1 i 2 ( bez wyprawki plastycznej)
 indeks
5-6 -latki ( rocznik 2011 i 2012)
Wydawca:MAC
Autor:Wiesława Żaba-Żabińska
Cykl: Odkrywam siebie. Szkoła tuż tuż – Karty pracy, cz. 1-4 ( bez wyprawki plastycznej) oraz zeszyt ćwiczeń – Odkrywam siebie. Litery i liczby- poziom podstawowy
odkrywam-siebie-szkola-tuz-tuz-karty-pracy-czesc-1-roczne-przygotowanie-przedszkolne-b-iext47848015pol_pl_Odkrywam-siebie-Litery-i-Liczby-Poziom-podstawowy-10944_1
Język angielski  5-6 -latki ( rocznik 2011 i 2012)
Wydawca:MAC
Cykl: I love Boo. Język angielski poziom B. Karty pracy

pol_pl_I-love-Boo-Jezyk-angielski-poziom-B-Karty-pracy-10911_3

Drodzy Rodzice oraz Przedszkolacy!

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu zawierającego wspomnienia pobytu w przedszkolu naszych absolwentów. My na pewno jeszcze nie raz będziemy sobie te miłe chwile przypominać!

ABSOLWENCI PRZEDSZKOLA 2017

Image02

hhhhhhhhh

Drodzy Rodzice!

14 czerwca- w środę wyjeżdżamy do Gutowa. Wyjazd z przedszkola zaplanowany jest na godz. 9, a śniadanie na 8.15. Prosimy o wygodny strój dla dzieci. Powrót do przedszkola około godz. 14.

wycieczka

18740439_1358173674275560_2245037714448506405_n

1 czerwca- w czwartek świętujemy Dzień Dziecka. W tym dniu odwiedzi nas Teatr Aktora i Lalki PSIKUS, który zaprezentuje spektakl „Śmiechowisko”. Koszt zostanie pokryty przez Radę Rodziców. Zapraszamy wszystkich przedszkolaków.

dzieci

Drodzy Rodzice!

W sobotę- 27 maja przedszkolacy występują na Majówkowym Festynie w Przygodzicach. Zbiórka o 16.10 koło GOK-u. Prosimy o zabranie ubrań na zmianę dla dzieci, aby przebrać je po występach.

Drodzy Rodzice!

  W środę – 17 maja odbędzie się wycieczka autokarowa do Antonina oraz na Strugi do Państwa A.P. Marciniaków.  W tym dniu śniadanie  zaczynamy o godz. 8.40.

Drodzy Rodzice!

W związku z coraz większą liczbą zachorowań na wirusowe zapalenie wątroby typu A w naszym powiecie, prosimy o zapoznanie się z poniższą ulotką.

ulotka informacyjna

W środę- 12 kwietnia odwiedzi nas ZAJĄCZEK. Prosimy o przynoszenie podpisanych koszyczków do wtorku.  Dziękujemy!

BIG20090411_blog_wielkanoc_2009.jpg

Drodzy Rodzice!

Poniżej znajduje się link do nagrania przedstawienia „Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu rodziców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

BRZYDKIE KACZĄTKO

W poniedziałek- 27 marca o godz. 14.00 odbędzie się przedstawienie teatralne  pt. „Brzydkie Kaczątko”   w wykonaniu Rodziców. Zapraszamy wszystkie dzieci!

ola

images

Drodzy Rodzice!

We wtorek- 21 marca witamy Wiosnę. Mile widziany będzie zielony element w ubiorze. Dziękujemy!

Drodzy Rodzice!

We wtorek- 14 marca dzieci z grupy „Wiewiórki” oraz „Jeżyki” będą uczestniczyć w rekolekcjach w kościele. W tym dniu śniadanie dla tych grup będzie o godz. 8.15.

Drodzy Rodzice!

16 marca (czwartek) odwiedzi nas fotograf. Dzieci będą miały robione zdjęcia indywidualne i grupowe.  Zapraszamy!

Znalezione obrazy dla zapytania fotograf

08 marca o godz. 10.15 odwiedzą nas aktorzy teatru URWIS z Krakowa z przedstawieniem pt. „Pinokio”. Koszt przedstawienia zostanie pokryty z funduszy Rady Rodziców.

images

Drodzy Rodzice!

Przypominamy, że 6 marca o godz. 16.30 odbędzie się próba spektaklu „Brzydkie Kaczątko”.

28 lutego o godz. 11. 15 odbędzie się spektakl teatralny pt. „Jaś i Małgosia” w wykonaniu aktorów teatru gnieźnieńskiego. Koszt przedstawienia zostanie pokryty z funduszy Rady Rodziców.

Bez nazwy

Drodzy Rodzice!

W środę- 22 lutego o godz. 9.30 odbędą się zajęcia otwarte w grupie „Jeżyki”. Serdecznie zapraszamy rodziców, babcię lub dziadka!

images

skanowanie0067

Drodzy Rodzice!

W czwartek- 19 stycznia o godz. 9.30 odbędą się zajęcia otwarte w grupie „Wiewiórki”. Serdecznie zapraszamy rodziców, babcię lub dziadka!

Szanowni Rodzice!

Opłatę za pobyt w przedszkolu i obiady należy wpłacać na konto GZEAS w Przygodzicach

nr 18 1050 1201 1000 0022 0351 5446

przez Internet lub innych punktach usługowych.

Informujemy, że od 01 stycznia 2017 r. kasa GZEAS  nie przyjmuje wpłat.

SZANOWNI RODZICE!

ZAPRASZAMY NA ZEBRANIE OGÓLNE Z RODZICAMI-  w ramach spotkania udział w prelekcji na temat: „Gotowość szkolna dziecka 6-letniego” z udziałem pedagog P.B.Kaczmarek z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Ostrowie Wielkopolskim ORAZ NA ZEBRANIE GRUPOWE- sprawy wychowawcze.

PROSIMY WSZYSTKICH RODZICÓW O OBECNOŚĆ- 12 Stycznia 2017 o godz. 16.30

Drodzy Rodzice!

W niedzielę- 8 stycznia o godz. 15.00 wystawiamy Jasełka w Kościele Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Przygodzicach. Spotykamy się w kościele o 14.45 w ustalonych strojach.

image01_1

Drodzy Rodzice!

5 stycznia podczas Uroczystości z Okazji Dnia Babci i Dziadka osoba wyznaczona przez Dyrekcję przedszkola będzie wykonywała zdjęcia, które dostępne będą na stronie internetowej przedszkola. Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby nie podchodzić do sceny w celu robienia zdjęć swoim dzieciom- rozprasza to ich uwagę, a zależy nam, aby ta uroczystość wypadła najlepiej zarówno pod względem artystycznym, jak również organizacyjnym.

W środę dzieci dostaną do domu stroje (Krakowiacy, Górale, Baletnice z grupy Krasnoludków, Dziewczynki z grupy Wiewiórek). Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszy odbiór dzieci w czwartek i przygotowanie ich do występu przez rodziców lub innych członków rodziny- przebranie. O szczegóły prosimy pytać u wychowawców.

DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE

 

 

Drodzy Rodzice!

W piątek -2 grudnia  grupę „Wiewiórki” odwiedzili reporterzy z ostrowskiej Telewizji Proart. Tematem reportażu były zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i tradycje z nimi związane. Zapraszamy do obejrzenia:

Tradycje Bozonarodzeniowe Przedszkolakow

Drodzy Rodzice!

6 grudnia- wtorek nasze przedszkole odwiedzi Mikołaj. Mile widziane będą wszelkie  elementy garderoby w kolorze czerwonym.

Znalezione obrazy dla zapytania mikołaj

Drodzy Rodzice!

W środę- 30 listopada obchodzimy w przedszkolu Andrzejki. W tym dniu, mile widziany będzie strój czarodzieja, wróżki lub jego element (czapka, peleryna). Dziękujemy!

Znalezione obrazy dla zapytania andrzejki ilustracja

W środę – 30 listopada wybieramy się do biblioteki na spektakl teatralny z okazji Dnia Pluszowego Misia. Przedstawienie zaczyna się o godz. 12.45. Prosimy, aby w tym dniu dzieci były odbierane po podwieczorku.

W piątek- 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Prosimy, aby w tym dniu dzieci zabrały do przedszkola swojego ulubionego misia.

Drodzy  Rodzice!

W środę – 23 listopada w godzinach 11.00 – 12.00 w przedszkolu będzie fotograf. Dzieci będą miały robione zdjęcia indywidualne.  Zapraszamy!

Znalezione obrazy dla zapytania fotograf

 

Dobra współpraca z środowiskiem rodzinnym pozwala na stworzenie optymalnych warunków rozwoju dziecka. Zasadniczy wpływ na właściwe zorganizowanie współpracy przedszkola z rodzicami ma partnerski i życzliwy stosunek pracowników przedszkola i rodziców względem siebie, umiejętne nawiązywanie kontaktów oraz dobry przepływ informacji. Do pracy wychowawczo – dydaktycznej przedszkola staramy się również zaangażować rodziców. Chcemy, aby Państwo nie tylko biernie uczestniczyli w życiu przedszkola, ale również przyczyniali się do uzyskiwania postępów przez dzieci. W tym celu na gazetce przedszkolnej zamieszczane są informacje związane z działalnością naszej placówki, porady i informacje dla rodziców, ciekawostki z życia przedszkola oraz gry i zabawy dla dzieci. Wiadomości te, od tej pory, dostępne będą również na stronie internetowej naszego przedszkola. Zapraszamy do lektury!

rada

Przewodnicząca:  p. Magda Szombara

Z-ca przewodniczącej:  p. Roman Tyszko

Sekretarz: p. Beata Gąsiorek

Skarbnik: p. Malwina Czarnojańczyk

Materiały edukacyjne do pobrania

Nowe tendencje w pedagogice przedszkolnej Pdf ikona

LATERALIZACJA Pdf ikona

Dzieciństwo bez próchnicy – folder_informacyjny

Informacje dla Rodziców

 HARMONOGRAM DYŻURÓW  ( indywidualnych spotkań partnerskich )
nauczycieli i rodziców

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

harmonogram-dyzurow

Jak ułatwić dziecku start w przedszkolu 

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW.pdf      

     

                                  

  PODRĘCZNIKI DLA DZIECI ROK SZKOLNY 2016/2017

4-latki:

Wydawca:MAC/JUK
Autor:Wiesława Żaba-Żabińska
Cykl: Kolorowy start Czterolatek – Karty pracy, Książka
5-6 -latek
Wydawca:MAC/JUK
Autor:Wiesława Żaba-Żabińska
Cykl: Kolorowy start Pięciolatek i sześciolatek – Karty pracy, Książka
Wydawca:MAC/JUK
Autor:Wiesława Żaba-Żabińska, Ewa Wodzicka – Dondziłło
Cykl: Kolorowy start, Kolorowy start – Język angielski

 

      

 

 

Drodzy Rodzice,

w trosce o zdrowie wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola przypominamy, że do przedszkola powinny uczęszczać tylko zdrowe dzieci. Infekcje mnożą się lawinowo i przechodzą na pozostałe dzieci, lepiej dziecko przetrzymać w domu i wyleczyć katar i kaszel w ciągu dwóch dni, niż doprowadzić do dłuższej choroby i powikłań.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link