Przedszkole im Jasia i Małgosi jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Każde dziecko wzrasta i rozwija się w indywidualnym tempie, dlatego wdrażamy nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności.
Zapewniamy ciekawy program edukacyjno – artystyczny, dzięki któremu Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w naszych przedszkolach dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego. Wykwalifikowany i przyjazny personel dokłada wszelkich starań aby Państwa dziecko radośnie stawiało pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego je świata.
Naszym przedszkolakom oferujemy również szeroki wachlarz zajęć dodatkowych oraz opiekę logopedyczną.

Prowadzone przez nas zajęcia adaptacyjne pozwalają na łagodne poznawanie świata przedszkolnego. Ciepła atmosfera pomaga Rodzicom i dziecku w rozstaniu na progu przedszkola, a życzliwy personel zapewnia najukochańszym pociechom jak najlepszy start w nowym miejscu.
Pamiętajmy, że najważniejszym etapem w rozwoju dziecka jest wiek przedszkolny. Dokonuje ono wtedy największych postępów rozwojowych, które warunkują jego przyszłe możliwości. Dlatego warto korzystać z usług profesjonalnej placówki dydaktycznej takiej jak Nasze Przedszkole.

Zapraszamy serdecznie.

 

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link