W dniu 30 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Święto Flagi. Z tej okazji każda grupa przygotowała krótki program muzyczno-recytatorski.   Głównym celem uroczystości było upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji  oraz rozwijanie poczucia przynależności narodowej u naszych „ Małych Patriotów”. W tak ważnym dniu dzieci prezentowały się niezwykle uroczyście w galowych strojach. Podkreślając wagę naszych symboli narodowych: Godła, Flagi, Hymnu oraz znaczenia Ojczyzny w naszym życiu – przedszkolacy z powagą i dumą zaprezentowali krótki program patriotyczny. Upamiętniając rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja, wszyscy uczestnicy akademii z wielką powagą zaśpiewali Hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Przedszkolacy przez cały tydzień przygotowywali się do obchodów tych ważnych świąt, jednocześnie poznając wiele informacji, ciekawostek na temat naszego kraju oraz Unii Europejskiej. Głównym celem spotkania było wyrobienie wśród dzieci postaw szacunku do dziedzictwa kulturowego, historycznego i tradycji narodowych mających na celu poczucie przynależności narodowej.

Zapraszamy do oglądania nagrań oraz galerii zdjęć.

WYSTĘP GRUPY KRASNOLUDKI

WYSTĘP GRUPY JEŻYKI