W dniu 10 czerwca odbył się przegląd twórczości plastycznej naszych przedszkolaków pt. ,,Moja ulubiona pora roku’’. Celem przeglądu były: prezentacja twórczych możliwości  dzieci, ich kreatywności, zwrócenie uwagi na piękno i specyfikę krajobrazu w czterech porach roku, pokazanie różnorodnych technik plastycznych oraz działania integracyjne. W przeglądzie wzięły udział chętne dzieci z wszystkich grup wiekowych. Z pięknych prac naszych małych artystów powstała wystawa. Uczestnikom przeglądu dziękujemy za przygotowanie kreatywnych, twórczych prac, ukazujących piękno czterech pór roku.

Życzymy dalszych sukcesów w twórczości plastycznej.

Poniżej galeria zdjęć – zapraszamy do obejrzenia.

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze
Edukacja dla Doliny Baryczy

Mały Miś - link