DRODZY RODZICE!

Od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 11 kwietnia 2021 r. ogranicza się funkcjonowanie przedszkoli. Ograniczenie to polega na prowadzeniu zajęć w sposób zdalny. Zgodnie z § 2 ust 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki  w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  przedszkole będzie organizować na wniosek rodzica zajęcia dla:

  1. dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego;
  2. dzieci, których rodzice  są zatrudnieni w podmiotach wykonujących działalność leczniczą;
  3. dzieci, których rodzice realizują zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodziców, których dzieci zgodnie z rozporządzeniem mogą uczęszczać do przedszkola prosimy o  wypełnienie i przesłanie wniosku na adres przedszkola przedszkoleprzygodzice@wp.pl

Wniosek

W tym czasie dla dzieci nie mogących uczęszczać do przedszkola stacjonarnie będą organizowane zajęcia zdalne. Zachęcamy do zaglądania w zakładkę, gdzie znajdą Państwo materiały dla poszczególnych grup wiekowych.

NAUCZANIE ZDALNE ROK SZKOLNY 2020/ 2021

 

 

 

 

PrintFriendly and PDF
PolskaHerbGminyPrzygodzice

kpn-logo
przedszkole-wruchu gora_grosza_new gora_grosza_new Czyste powietrze